Život

Zhodila množstvo kíl a aj tak o ňu chlapi nejavia záujem. Potom to celé pochopila a zistila nepríjemný dôvod.

Detail Of Overweight Woman

Žena zistila nepríjemný dôvod, pre ktorý ju muži nevolajú na rande aj napriek tomu, že stratila 63 kilogramov: Opýtala sa svojho kamaráta v čom je problém a on jej povedal, že asi tuší čo sa deje v hlave mužov. Žena, ktorá stratila 63 kilogramov a schudla o 3 konfekčné veľkosti si myslela, že bude mať teraz oveľa väčšie šťastie v láske, no prekvapil ju opak.

Kelly Glover, píšuca pre Mamamia odhalila, ako úbytok hmostnosti spôsobil málo akčnosti v jej ľúbostnom živote. „Ked som vážila 152 kilogramov, často som dostávala pozvania von,“ povedala. „Skutočne celý ten prekliaty čas.“

Kelly priznáva, že žila v Los Angeles, ked bola objemnejšia a častejšie sa stretávala s ľudmi. „Ked som žila v Hollywoode, muži ma len tak oslovovali na ulici a rozprávali sa so mnou. V Austrálii sa mi toto nikdy nestalo, zatiaľ čo v LA som dostávala pozvania na stretnutie v supermarkete, v posilovni, v taxíku a dokonca ma zavolal na rande náčelník polície.“

Lenže odvtedy, ako schudla cíti, že záujem mužov klesá, a ona to nechápe.
„Pýtam sa sama seba, v čom je problém. Nie je lepšie byť chudý? Mesiace sa sama seba pýtam, kde je problém, tak som sa rozhodla o názor požiadať jedného kamaráta. Môj rozhovor s ním vyzeral asi nejak takto:

„Prečo nechce so mnou nikto randiť po tom, čo som toľko schudla?“

„Prečo si myslíš, že nikto s tebou nechce randiť?“ odpísal.

„Pretože ma nikto neoslovuje na ulici, nikto ma nezavolá na rande na ulici, či v supermarkete.“

„No chalani sa neboja zakričať na tučné kočky. Cítia, že u nich je menšia šanca na odmietnutie, tak sú odvážnejší.“ Kelly si myslí, že každý, kto si myslí, že tučné dievčatá možno ľahšie dostať, je blázon. A tak sa snaží s týmto novým poznatkom do života nájsť toho správneho.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mirror.co.uk / facebook.com

You Might Also Like