Zaujímavosti

Žene sa stále zjavovali mŕtvi príbuzní. Pri pôrode však lekári odhalili desivú pravdu!

Keď je žena v očakávaní, má to byť to najkrajšie obdobie. Bohužiaľ, nie všetky ženy prežívajú toto obdobie šťastne a pokojne. Rovnaké to bolo aj v prípade tehotnej Leony, ktorej sa zjavovali mŕtvi príbuzní aj Ježiš. Neskôr však lekári odhalili desivú pravdu!

Leona Daly, ktorá má 37 rokov a pochádza z Írska, si počas tehotenstva prešla doslova peklom. Radosť z vymodleného bábätka jej prekazili psychické problémy, ktoré ju úplne odstavili.

Jedného dňa tehotná Leona upadla do kómy. Neskôr, keď sa zobudila, priznala, že mala vidiny svojich mŕtvych príbuzných a dokonca sa jej aj raz zjavil Ježiš. Potom stratila pamäť a nedokázala spoznať ani svojho priateľa a rodičia. Lekári bohužiaľ nedokázali určiť, čo tieto ťažké psychické stavy vyvolalo.

Pravda sa ukázala až v deň pôrodu, kedy sa Leone aj jej priateľovi narodil krásny zdravý chlapček. Lekári však v tele rodičky našli ešte niečo iné. Mala v sebe nádor veľký ako tenisová loptička. Lekári sa začali domnievať, že môže ísť o Leonine nevyvinuté dvojča, ktoré jej mamička čakala. Nález totiž mal aj zuby a vlasy.

Leona potvrdila, že už v roku 2011 začala pociťovať veľmi zvláštne veci. Začala byť citlivá na svetlo aj rôzne zvuky. „Keď som sa zobudila a otvorila oči, začali ma neuveriteľne bolieť a zvonilo mi nepríjemne v ušiach. Lekár mi ale povedal, že mám len zápal. „Vypovedala Leona pre britský denník Mirror. Lenže Leonu to nepostihovalo len zo zdravotnej stránky. Zo sebavedomé ženy sa stal ustráchaný a paranoidný človek, ktorý pomaly nedokázal vyjsť z domu von.

Postupom času nedokázala už ani chodiť a začala mať halucinácie. „Videla som veci, ktoré neexistovali.“ Pokračuje Leona. A práve tehotenstvo tomuto stavu príliš nepomohlo, preto upadla do kómy, z ktorého sa prebudila až po 4 mesiacoch. Leona pochopiteľne na toto obdobie, aj napriek tomu že čakala svoje vysnívané bábätko, nespomína príliš dobre. Vybavuje si prevažne len to, že ju nad vodou udržiavala myšlienka na dieťa a na to, že pre neho musí byť silná.

Vyriešenie tohto celého problému však prišlo s pôrodom ich syna. Za všetkými problémami stál tento nález, ktorý v jej tele rástol už od narodenia.

You Might Also Like