Zaujímavosti

Žena zabila svojho muža priam diabolským spôsobom: Dokážete zistiť, ako to urobila?

Ruku na srdce, kto z nás niekedy nechcel byť detektívom. Hľadať a chytať darebákov, dostať ich pekne do väzenia, jednoducho bojovať so zločinom. Preto sme sa rozhodli pripraviť vám na dnešok veľmi pekný kriminálny hlavolam.

Vašou úlohou bude zistiť, ako manželka zabila svojho muža. Dobre si prečítajte zadanie a začnite rozmýšľať ako niektorý zo slávnych detektívov. Hlavne nezabudnite, že najdôležitejšie je zachovať si sedliacky rozum a chladnú hlavu.

ZADANIE:

Kevin a Stacy išli do reštaurácie a objednali si Long Island ľadový čaj. Kevin vypil len jeden nápoj, zato Stacy vypila celkom štyri. VŠETKY čaje boli otrávené.

Kevin zomrel hneď, akonáhle dopil ten svoj. Stacy, hoci vypila oveľa viac nápoja, sa nestalo nič.

Ako je možné, že manželka zostala živá a zdravá, hoci vypila štyri otrávené čaje, zatiaľ čo manžel, ktorý požil len jeden, na mieste zomrel?

VYSVETLENIE TU:

Je to veľmi jednoduché. Jed bol v zmrznutom ľade. Ak teda Stacy vypila svoje čaje rýchlo, jed sa nestihol do nápoja uvoľniť, pretože ľad sa nerozpustil. Kevin si však svoj drink vychutnával, ľad sa rozpustil, uvoľnil jed do čaju a Kevina usmrtil.

Tak ako, trafili ste sa?

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like