Zaujímavosti, Život

Zakrvavené dievčatko s plačom utekalo objať mamičku. Ako a čo sa jej stalo, je neuveriteľné!

Deti sa priam zbožňujú hrať na ihriskách. Môžu si vybiť prebytočnú energiu a navyše takto celá rodina trávi čas na čerstvom vzduchu. Nesmieme ale zabúdať na to, že ešte stále existujú ľudia, ktorým nerobí problém dieťaťu ublížiť. Podobne tomu bolo aj v prípade dcérky Amy z Berlína.

Malá Demi-Mai miluje šmýkačky. Jej mama si už zvykla, že načas zmizne a potom sa s radostným chichotáním skĺzne dolu. Tentokrát tomu ale bolo inak.

Dievčatko sa dlhšiu dobu neukázala a tak sa znepokojená mama išla pozrieť, čo sa deje. Demi-Mai jej s plačom bežala v ústrety. Nohy mala celé umazané od krvi.

Ukázalo sa, že niekto dal do šmýkačky rozbité sklo … Amy zavolala na políciu. Sklo bolo nájdené aj na iných miestach v parku, na ktorých si deti často a radi hrajú.

Dúfame, že sa jednalo o ojedinelý prípad, nikdy ale nie je na škodu si dávať pozor. Na detských ihriskách sa môže objaviť kdekto a nemusí mať vždy len tie najlepšie úmysly. Je vhodné sa pre každý prípad uistiť, či je miesto, kde sa vaše dieťa hrá, naozaj bezpečné.

You Might Also Like