Zaujímavosti, Život

Zákon zlomyselnosti naozaj funguje. Vyskúšala som ho praktizovať a veci sa začali meniť.

Hopeful heartwarming female keeping her fingers crossed and eyes closed frowning her face having great hope and wish praying for good luck. Young female believing in good fortune and happieness

Kto z nás si niečo vo svojom vnútri neželá a nepraje? Tieto želania chceme ,aby sa po čase stali skutočnosťou.Pokým to nedosiahneme, ležia niekde v našej hlave a vynárajú sa a my na ne neustále myslíme, čo nám niekedy môže zabrať celkom dosť času.  Všetko nejako so sebou súvisí , keď niečo chcete, choďte si za tým.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť, ako sa dostať k tomu po čom túžite a čomu sa radšej vyvarovať, prečítajte si týcho pár jednoduchých rád, ako uskutočniť svoje sny.

Počuli ste už o zlomyseľnom zákone? Tak ten v tomto svete naozaj funguje. Jedná sa o to, že čím viac sa budete o niečo snažiť, tým menej bližšie k tomu budete. Je to presne také, ako keď poviete:“ Dúfam, že nedostanem defekt!“ a presne to sa stane. Bojíte sa niečoho a sami si to tým „privoláte“.

Ide o to, ako veľmi si niečo želáte. Pokiaľ na to sústavne myslíte , nepodarí sa to. Nejde vám do hlavy prečo sa to deje? Stále vo svete funguje akýsi balans.

Mohli by sme to prirovnať k Murphyho zákonom. O niečo sa snažíte, ale stále to neprichádza a o to viac je to dôležitejšie. Celý tento systém funguje na takomto princípe: to po čom naozaj túžiš, nepríde. Ale to, čo si nechcel, sa udeje a ty si si vôbec nemyslel, že by to mohlo byť tak.

Týmto však nechceme vôbec povedať, aby ste nesnívali, nemali svoje ciele a túžby. Ale nemali by ste prekročiť hranicu, kedy sa stanete ich vezňami. Je veľa príkladov z reálnych životov. Chcete väčší plat ,ako váš kolega. Začnete sa snažiť, celý svoj čas venujete iba tomu, aby ste mu ukázali, že ste lepší ako on. Budete tým „posadnutý“ a pôjde vám len o to, akým spôsobom to dosiahnete.

Čo by mohlo byť na tom zlé? Veď je to niečo, čomu sa venujete. Avšak všetkému dopomáha aj vesmír a preto si dávajte pozor,aby vás táto pomoc neobišla. Nie vždy všetko ide tak, ako by sme chceli a to nás vie doviesť do stavu úzkosti a nervozity. Naše plány a ciele nám prídu, že sú veľmi v nedohľadne a ľahko sa vieme vzdať. Musíme si však uvedomiť, že nie všetko ide ľahko a len preto, že sme si určili nejaký cieľ, hneď sa to aj splní.

Je jedno či človek svoj cieľ dosiahne hneď, alebo až po dlhšom čase. Radosť po dosiahnutí cieľa sa aj tak vytráca a viac sa tomu nevenuje pozornosť. Čo teda treba spraviť preto, aby to tak nebolo?

Musíte si hlavne uvedomiť o čo sa naozaj chcete snažiť a evokujte v sebe pocit, že už to máte. Ďalej robte to, čo myslíte, že je treba. Sem tam budete rozmýšľať nad tým, čo vlastne robíte a či to bude mať nejaký význam, ale výsledok vás prekvapí. Nič nie je zadarmo a ani toto. Všetko treba brať s pokojom a rozvahou. Neprepadajte len jednému cieľu. Váš život ide ďalej, preto všetko berte s chladnou hlavou.

Vášej snahe musí dopomôcť vesmír, aby ste dostali všetko tak, ako ste chceli. Sny sa stanú skutočné.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc  bigstock.com

You Might Also Like