Život

Zabudol si peniaze na školský obed. Bol hladný a požiadal o jedlo v školskom bufete. Nemohol uveriť tomu čo dostal

Každý z nás, si aspoň raz v svojim živote, zabudol peniaze na obed v škole. V tejto situácii sa našiel aj chlapec, ktorý požiadal ženu v školskom bufete o niečo na jedenie. Keď chlapec poslal svojej matke fotku obeda, nemohla uveriť svojim očiam…

Amy Wittaker Anders sa okamžite rozhodla zdieľať celý príbeh na Facebooku. Zatiaľ čo jej syn povedal v obchode, že nemá peniaze na obed, dostal sendvič s arašidovým maslom …

 

KTORÉ BOLO POKRYTÉ PLESŇOU!

O chvíľu neskôr chlapec ohlásil celý incident zamestnancom školy. Potom dostal druhý sendvič. Nie je prekvapujúce, že sa ani ho nedotkol. “Netuším, ako ste nemohli vidieť, že sendvič už nie je vhodný na konzumáciu, “napísala matka chlapca.

Rýchlo sa ukázalo, že to isté sa stalo aj inému chlapcovi, ktorý dostal podobný sendvič dva týždne skôr. Školská rada hovorila: “Sme radi, že sme boli informovaní o celej situácii. Dostali sme sa k rodičom a ospravedlnili sme sa za celý incident. Je to neprijateľná situácia, z nej vyvodíme závery a urobíme všetko, aby sa to už nikdy nestalo.”

Takýchto prípadov, bohužiaľ, na svete je oveľa viac…

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like