Zaujímavosti

Vyberte topánku, ktorá vám je najbližšie a zistite o sebe niečo, čo ste netušili!

Rozličnosť pováh a široké spektrum charakterov ľudí robí tento svet pestrým a v mnohom aj zaujímavým. Už od pradávna sa psychológovia zaoberajú vplyvmi, ktoré naši povahu a osobnostné rysy vytvárajú alebo menia. Nemenšiu záujem však majú aj o takzvaná vodítka alebo veci či situácie, ku ktorým podvedome inklinujeme, na základe čoho prezradíme o svojom vnútri niečo viac. Dá sa to aj prostredníctvom výberu topánok? Presvedčte sa sami vďaka nasledujúcemu testu, ktorý môžete brať ako zábavu alebo zaujímavosť. Výsledok Vás skutočne prekvapí!

Hovorí sa, že človeka môžeme bližšie spoznať aj prostredníctvom kníh, ktoré číta alebo ľudí, s ktorými sa stýka. Známe sú aj zaujímavosti týkajúce sa pováh žien, ktoré môžeme vyčítať na základe výberu rúžu či parfumu. V nasledujúcom teste máte možnosť vybrať si jeden z modelov topánok, ktoré o vás prezradia viac. Možno budete prekvapená, ako na Vás výsledok testu sedí.

Spoznajte sama seba!

Dievčenský rojko
Veľmi rada sa vytratíte do krajiny fantázie a snov, ktoré sú výsledkom Vašej nesmiernej kreativity. Vaša prirodzená krehkosť a pozitívny pohľad na svet z Vás robí už na prvý pohľad milú a sympatickú osobu. Veríte vo šťastné konce a zázraky, očakávate princa na bielom koni a nádeje pre Vás zomiera až posledná. Toto na prvý pohľad naivný vnímanie sveta je len odrazom Vašej večne detskej duše, ktorú Vám ostatní môžu len závidieť. Inštinkt a intuícia sú Vašou silnou stránkou a veľmi dobre to viete. Práve preto si zvyknete rozhodovať na základe hlasu Vášho srdca, ktoré Vás nikdy nesklame.

Aristokratka
Máte v sebe prirodzený šarm a dar vyzerať skvele aj v obyčajných teplákoch. V každej situácii si zachovávate akúsi záhadnú aristokratičnost a máte prirodzenou autoritou aj v neznámom prostredí. Muži sú z Vás mierne vykoľajenia, čo im však nebráni zasypávať Vás pochvalnými rečami a komplimenty. Vašou slabou stránkou je fixácia na materiálny svet, ale nikto z nás nie je ideálne, že? Potrpíte si na kvalitné veci. Aj v najťažších životných chvíľach držíte svoj chrbát vystretý a hlavu máte hore, čo je známkou veľmi silné osobnosti.

Ideálna žena
Možno je opis ideálnej ženy trošku nadnesený, v praxi ste však zosobnením skvelé ženy, ktorá je vhodná do koča aj do voza. Práve vďaka Vášmu charizmy, sympatické tvári a priateľskosti si Vás obľúbia ženy aj muži. Viete sa baviť, byť reprezentatívne aj dobrá matka, a to všetko v jednej osobe. Svoju srdečnosťou vytvárate teplo domova a zároveň ste skvelú gazdinkou. Dbáte o čistotu a poriadok a nie človeka, ktorý by sa vo Vašej blízkosti necítil pohodlne. Vaša úprimnosť a bezprostrednosť z Vás robí osobu, ktorá zostáva v srdciach ľudí na celý život.

Lámačka sŕdc
Samozrejme to s tým lámaním sŕdc nemyslíme zle, ste však záhadnou ženou, ktorá si dokáže omotať asi každého muža. Skutočná osudová žena, ktorá však nie je typickou gazdinkou v domácnosti, ani túto pozíciu od Vás nikto nečaká. Zvyknete si byť aj panovačná, ale zároveň ste silnou osobnosťou, ktorá sa nebojí výziev ani nástrah života. Všetko zvládate s noblesou a nikdy ľuďom nedovolíte, aby z vás čítali ako z otvorenej knihy. Charakterizuje Vás láska k potešenie, rozkoši a pekným veciam. Nevýhodou Vašej krásy a nesmiernej inteligencie a chytrosti je existencia množstvo ľudí, ktorí Vám ich závidia a neprajú.

Hostiteľka
Nie je oddanejší manželky aj matky, ako ste Vy. Najviac Vás vystihuje láska k rodine a blízkym, pre ktoré by ste zniesli aj modré z neba. Spôsobuje Vám nesmiernu radosť, keď sa o druhej môžete postarať a zabezpečiť im teplo domova. Typická dobrácky, ktorej však najmä v mladosti kvôli naivite mohlo byť ublížené. To Vás však neodrádza od toho, aby ste v ľuďoch stále videli len to najlepšie. Sebeckosť by sme vo Vás hľadali márne, preto ste často aj vŕbou pre mnohých blízkych.

Múza
S najvyššou pravdepodobnosťou ste umelkyňa alebo máte k umeniu veľmi blízko. Váš svet je úplne odlišný od sveta iných ľudí a presne takto Vám to vyhovuje. Vaše myšlienkové pochody a činy môžu byť pre mnohých záhadou, no kontroverzie, ktorú vzbudzujete, Vás docela baví. Nechcete ísť s prúdom a vyberáte si často náročnejšie životnej cesty. Ste akýmsi nepolapiteľným vánkom, ktorý dokáže mužom poblázniť hlavu tak, ako žiadna iná žena. Usadiť sa alebo byť žena v domácnosti nie je pre Vás to pravé orechové. Radšej sa oddávate nepoznaným veciam, cestovanie alebo kreatívnym činnostiam.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like