Zaujímavosti, Život

Vlastnosti žien podľa znamenia zverokruhu. Prvé miesto bude prekvapením pre každú jednu z vás

Kto je najlepšia žena a manželka vo vesmíre? Odpoveď je jasná, ale predsa. Pozrime sa, čo nám povedia hviezdy.

Zistili sme pre Vás, ktorá žena je najlepšia podľa zverokruhu a od ktorej treba dať ruky preč…

Ženy podľa znamenia zverokruhu

 1. miesto: Škorpión

Sakramentský krásna, šialene atraktívna a veľmi inteligentná žena Škorpión je najhoršou ženou na svete. Veď muž, ktorý sa ožení s touto ženou, v skutočnosti sa predáva do otroctva. Niet pochýb, slúžiť tak vzácnej mladej dáme čestne a s potešením, ale pokiaľ si budete zvykať na jej zložitý charakter, budete mať plešinu, erektilnú disfunkciu a starobný dôchodok.

dokonalá žena znamenia zverokruhu

 1. miesto: Ryby

Oženiť sa s Rybou- to je ako mať mačiatko. Ryby sú nadpozemské a atraktívne bytosti. Ak bude mať žena dobrú náladu, budete môcť ju pevne stisnúť. Ale podľa nejakej záhadnej príčine, zástupcovia silnejšieho pohlavia padajú do fanatickej závislosti na tomto znamení zverokruhu. Aj keď sa nejakému odvážlivcovi podarí vyslobodiť sa zo spár Ryby, jeho život stratí zmysel a bude prázdny.

najlepšie ženou v znamení zverokruhu

 1. miesto: Lev

Najodvážnejší idú do boja s Levmi. Levica je ako drahá vitrína, má tie najkrajšie ozdoby, tie najúžasnejšie automobily, jednoducho má všetkého veľa. Všetko záleží na chuti tohto dravca. Teoreticky, rozvod s Levom je možný, ale po rozvode sa tieto ženy stanú nudnými a bledými kópiami.

žena znamenia zverokruhu

 1. miesto: Strelec

Žena satana. Všetko, čo ona potrebuje, je vaša nesmrteľná duša. Ako žena povie, tak aj bude a vo všetkom. Ak sa odvážite vzoprieť – budete sa škvariť v horúcom pekle.

 1. miesto: Blíženci

Najnebezpečnejší druh ženy. Ona vie, aký je jej manžel v skutočnosti. A nič neskryjete, ani sa o to nepokúšajte. Jej jastrabiemu pohľadu nič neunikne.

 1. miesto: Baran

Veľmi zaujímavý druh ženy. Ona je to najlepšie, čo mohlo muža postretnúť a je o tom presvedčená na 100%. Bojovať bude do posledných síl, ale muža prevychová.

Veľmi dobrú ženou znamenia zverokruhu

 1. miesto: Váhy

Zručná kuchárka, krásavica, výborná milenka – áno, to je žena Váha. Sen, že? Ale len vtedy, keď je Jej Veličenstvo v dobrej nálade a plné nežnosti. Všetok ostatný voľný čas venujú škandálom, záchvatom hnevu a nekonečnému požieraniu nervov.

 1. miesto: Panna

Žena Panna je dokonalý spoločník, výborný priateľ a kolega. Je presvedčená o tom, že jej partner má hľadieť len jedným smerom, a to tým, ktorým ona sama určí. Taktiež bude vodcom svorky. Formálne budete vodcom vy, ale Panna prevezme všetky vaše úlohy. Ak na odpoveď, či si vás zoberie za muža, budete počuť „rozmyslím si“ – utečte, bratku.

Ideálna žena cez zverokruhu

 1. miesto: Býk

S takouto mladou ženou sa môžete oženiť len vtedy, ak ste veľmi zábavný a nie veľmi bohatý hlupák. Ona neustúpi, pokiaľ z vás nevyrastie úspešný muž, hoci radosť sa z vás niekde vyparí. Ale ak si myslíte, že na takúto ženu máte, tak choďte do toho.

 1. miesto: Kozorožec

Ideálny muž musí byť manželom ideálnej ženy. Pri výbere partnera Kozorožci sa orientujú podľa zisku a prospechu, ale nie podľa lásky. A ak si vás už táto žena vybrala, tak budete šťastný do konca života. Pravda, ak to nepokazíte…

žena znamenia zverokruhu

 1. miesto: Vodnár

Čestné druhé miesto patrí Vodnárom. Večne mladá chichotačka, vzdušná a nežná – taká je mladá žena – sen pre každého muža. Avšak budete musieť vynaložiť množstvo úsilia, a nebude to ľahké, pokiaľ ju presvedčíte na manželstvo. Určite to nebude ľahká úloha.

 1. miesto: Rak

Rodina je pre Raka všetkým. Na túto mladú ženu by bolo hriechom sťažovať sa. Je aj múdra, aj krásna, aj sa vie dokonale postarať o domácnosť aj zbožňuje manželových príbuzných. Však je to sen! Veď rodina je to najdôležitejšie. Takže sa neodvážte zanedbávať rodinné povinnosti, ináč vás čaká spravodlivý trest. A neľutujte, že ste sa neoženili s Pannou. To veru nemusíte…

Tento horoskop je vtipný a nemusíte ho brať tak vážne. Hoci, na každom žarte je niečo pravdy. Alebo nie?

žena znamenia zverokruhu

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like