Život

Víťazstvo lásky nad rakovinou. Mladá žena a jej osudový boj so zákernou chorobou, ktorý vás dojme

Nedávno som na internete natrafila na profil krásnej ženy, z ktorej vyžarovalo neuveriteľné dobro. Na prvý pohľad bol jej instagramový profil plný prekrásnych fotografii kvetín, šiat a miest z rôznych kútov sveta. Keď však zistíte, aký zmysel majú všetky uverejnené fotky a príspevky, začnete rozmýšľať nad skutočným zmyslom života.

Láska lieči

Ak niekedy z ničoho nič pocítite, že všetko vo vašom živote je zlé a nič sa vám nechce, spomeňte si na tento príbeh odvážnej ženy a začnete si vážiť a užívať každý deň.

Pred piatimi rokmi sa hrdinka nášho príbehu Catharine dozvedela strašnú diagnózu – rakovinu hrubého čreva. Jej prípad spadal do tých, kde už nebola šanca na vyliečenie a lekári jej museli povedať krutú pravdu o jej blížiacej sa smrti.

V tejto strašnej chvíli, keď sa dozvedela o šokujúcom verdikte lekárov, stretla jeho. Ten pravý, na ktorého čaká každá žena. Will prišiel z Anglicka do jej rodného mesta Voronež, na služobnú cestu.

Keď sa o niečo lepšie spoznali, Catherine nechcela na nič čakať a hneď mu povedala, že jej čas sa kráti. Viac sa s ním už nechcela stretávať, pretože si myslela, že by mu tým len pokazila život. On bol však neodbytný a počas jedného letného dňa súhlasila s jeho ponukouvydať sa za neho.

Odborníci jej predpovedali menej ako rok života, ale život jej doprial o niečo viac. Na oslavu ich spoločného manželstva sa pár rozhodol precestovať čo najviac miest po svete.

Na jej profile nenájde nič, čo by naznačovalo ochorenie a strašnú diagnózu. Nachádzajú sa tam však pozitívne a žiarivé fotografie, pri ktorých sa nedá myslieť na nič negatívne.

Na moment to vyzerá, že netrpí žiadnou smrteľnou chorobou, jednoducho len miluje svojho manžela celým svojím srdcom.

Zaujíma sa o módu.

Užíva si život plným dúškom.

Hoci už je teraz na „lepšom mieste“, choroba nad ňou nezvíťazila. Skutočnými víťazmi tohto celého príbehu je láska k manželovi, životu a vnútornému pokoju.

Za všetkými fotografiami sa skrývali strašné bolesti a posledný rok už takmer nevedela nič skonzumovať. Aj napriek tomu sa tešila z každého nového dňa, ktorý mohla prežiť v kruhu milovaných. Bohužiaľ, 30. júla 2017 vydýchla poslednýkrát. Jej príbeh je príkladom toho, že láska dokáže dodať človeku silu aj počas tých najťažších okamihov života. Prinúti vás vstať a ísť. Pretože láska je jediný cit, ktorá dáva zmysel tomuto bláznivému, násilnému, bolestivému, škaredému a zároveň krásnemu svetu.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like