Život

Viezla deti na tábor, netušila, že jediná SMS ukončí jej život. Smutné…

Zoznámte sa s rodinou Schmidtových. Na fotografii vidíte 29-ročnú Lindey, jej manžela a 3 synov: 6-ročného, 4-ročného a 1,5-ročného
Minulý pondelok v 8:30 svojich synov viezla na letný tábor. Bol krásny deň a rodina sa už nemohla dočkať na nové dobrodružstvá.

Idylka ale bohužiaľ netrvala dlho. Išla po hlavnej ceste, keď do nej z vedľajšej cesty narazil vodič, ktorý sa hral so svojím mobilným telefónom a nezastavil, aby jej dal prednosť. Náraz bol natoľko silný, že auto niekoľkokrát bolo na streche a skončilo ďaleko od cesty.

Tehotná žena a jej 1,5-ročný syn Kaleb boli na mieste mŕtvi. Starší chlapci boli v kritickom stave prevezený do nemocnice. 6-ročný chlapec je v kóme a 4-ročný Weston umrel v nemocnici deň po nehode. Nižšie môžete vidieť fotografie z miesta nehody.

25 ročný vodič, ktorý nehodu spôsobil, vyviazol len so zlomenou rukou. Polícia odhalila, že pred nehodou muž čítal SMS a nedal žene prednosť v jazde. Jeho nepozornosť zničila celú rodinu. Pre porovnanie – nižšie auto muža.
Bohužiaľ si mnoho ľudí neuvedomuje, aké riziko predstavuje používanie telefónu za jazdy. Vždy argumentujú tým, že predsa majú prirodzený reflex, keby sa niečo dialo, že to robia neustále a nikdy sa im nič nestalo. Sme si istí, že tento muž si myslel to isté …

Zdieľajte tento príbeh – nech si ho prečíta čo najviac osôb. Možno, že niekomu otvorí oči. Môže tým niekomu zachrániť život!

You Might Also Like