Život

Veterinár si všimol čudné rany na brušku šteniatka. To, čo odhalil, šokuje!

Obchodovanie so zvieratami nie je žiadny mýtus. Tento príbeh sa odohral v Brazílii, ale zvieratá sú týrané po celom svete každý deň a to všetko pre jeden cieľ – aby na tom niekto mohol zarobiť. 

Veterinár kliniky „Vet em domicilio“ zdieľal svoje šokujúce odhalenie. Lekár prišiel do domu klienta, ktorý mal 20-dňové šteniatko. To, čo uvidel, bolo ako z hororového filmu! Veterinár napísal:

„Nie každý deň je v mojej profesii dobrý. Tento medzi ne tiež nepatrí. Zavolali ma k 20 dennému šteňaťu. Majiteľ ho kúpil cez internet ako fenku. Šteniatko malo na bruchu divnú ranu. Nemohlo tiež močiť. “

„Malo opuchnuté brucho. Až po chvíli som si uvedomil, že niečo tu nesedí. V skutočnosti to bol pes a nie fena! Chovateľ psíkovi odrezal prirodzenie … Čaká ho operácia a jeho stav je kritický. Prosím vás, zdieľajte tento štatút a nekupujte šteňatá od pochybných chovateľov! “

Tu vidíme malého pacienta. Veterinár je v šoku z toho, ako sa niekto mohol k psíkovi správať tak brutálnym spôsobom a navyše ho potom predával ako fenu … Prosí ľudí o to, aby si všímali predajcov zvierat!

Najlepšie je ísť priamo na miesto a na vlastné oči sa presvedčiť, v akých podmienkach psíkov žijú.

Pamätajte, že psík z útulku vás bude milovať rovnako. Nemusíte platiť krutým chovateľom.

Nikdy zviera nekupujte od pochybného chovateľa! Zdieľajte tento článok.

You Might Also Like