Zaujímavosti

Vedeli ste, že dĺžka palcov vie napovedať o tom, aký ste vo vzťahu? Zistite, čo vám vyšlo

Nasledujúci obrázok koluje internetom a ľudia si pozerajú svoje palce, či je to naozaj pravda. Čo si myslíte? 

 

A. Dlhšia prvá polovica palca, ako druhá

Vy ste z takých typov ľudí, ktorí sú verní a vášniví. Ak sa do niekoho zamilujete, stávate sa závislým od toho človeka.
V takom období, sa vykašlete na svoju prácu alebo štúdium. Ak vám vaša drahá polovička nedvihne telefón, tak sa ľahko rozčúlite a začnete blázniť. Musíte byť opatrný, lebo svojho partnera skôr alebo neskôr vystrašíte a narobíte si problémy.

B. Prvá polovička palca s druhou je rovnaká

Ste dobrý typ na plánovanie a máte špecifický prístup k veciam. Takže, vďaka vaším vlastnostiam dosiahne ľahko svoje ciele. Nezáleží na situácií ak ste kľudný alebo rozrušený, vždy ste to vy, ak ste zamilovaný. Najlepšia vlastnosť, akou ovplývate je, objektívny úsudok a k partnerovi pristupujete spravodlivo. Ste človek, čo sa nenechá rozrušiť svojími emóciami.  Váš charakter pôsobí, že vzťah vyvíjate pomaly, ktorý vedie často ku komplikovanosti.

C. Prvá polovica palca je menšia, ako druhá

Také osobnosti, sú čestné a spoľahlivé, ktoré majú veľmi dobré pozorovacie schopnosti. Pred každým rozhodnutím, sa dôkladne pripravíte a zamyslíte sa nad ňou. Ak sa na niekoho namotáte, tak svoje pocity obmedzíte. Máte dobrú pamäť na tváre, a je pre vás ľahké prehliadnúť zmenu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Zdroj:sportonlinegroup.com

You Might Also Like