Zaujímavosti

Vaše prsty o Vás prezradia, aká ste osobnosť!

Mrknite sa na svoj prstenník a malíček a čítajte, či charakteristika sedí.

A – Ste silný a chladný človek, ktorý príliš často nedáva najavo emócie.
Akonáhle ale získate k druhému človeku dôveru, uvoľníte sa a niečo málo zo svojich citov pustíte na povrch.

Ostatní vás považujú za veľmi chladnú osobu a mnoho z nich ani nemá záujem sa dostať do vašej blízkosti. Ste veľmi zodpovedný človek, ktorý sa snaží každú úlohu dokončiť. Viete pomáhať ostatným, ale musí si o pomoc povedať. Ste tiež veľmi dobrý klamár, nikto na vás nespozná, či hovoríte pravdu alebo nie. Skrývanie vašich vlastných pocitov sa u vás často prejaví melanchóliou a zlou náladou. Máte tiež sklony k depresiám. Neviete odpúšťať.

B – Ste veľký rojko
Snívate o skutočnej veľkej láske a porozumení. Ste veľmi lojálni a pre milovanú osobu ste ochotní urobiť čokoľvek. Vždy robíte to, čo si myslíte, že je správne. Ste veľmi citlivý človek, ale navonok sa snažíte predstierať, že ste silní a nebojácni. Váš najväčší strach je, že nenájdete lásku a nebudete mať priateľov.
C – Ste egocentrický človek
Vždy musí byť všetko podľa vás, ale akonáhle zistíte, že ste urobili chybu, ste schopní sa ospravedlniť a snažíte sa svoju chybu napraviť. Máte mäkké srdce a ľahko odpúšťate druhým. Neznášate výzvy a súťaženie. Máte tendenciu držať svoje problémy pod pokrievkou. Často predstierate svoje emócie.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like