Život

V škole ju šikanovali a naliali jej do vlasov sekundové lepidlo. To, čo urobila potom, nechalo všetkých v šoku!

Hannah Combs je 15-ročná baba, ktorá chodí na strednú školu Harker Heights v Texase v USA. Vždy bola usilovná, pracovitá a rada sa venovala škole. A možno preto sa stala terčom šikanovania a posmechu.

Jedného dňa si ju vyhliadli chlapci z triedy, odchytili ju a do vlasov a na kožu jej naliali sekundové lepidlo. Musela byť okamžite prevezená do nemocnice, pretože mala na hlave chemické popáleniny.

Ďalším krokom muselo byť odstránenie vlasov, o ktorých sama vždy hovorila, že to bola tá najcennejšia vec, ktorú na sebe mala, a ktorá sa jej páčila.
Jej otec, vojak vo výslužbe, chcel situáciu riešil po zlom, ale nakoniec sa uspokojil s vyhadzovom študentov, ktorí mali incident na svedomí.

Čo bolo ale nečakané, bol ďalší krok Hannah. Vrátila sa s úsmevom do školy a tiež založila stránku na Facebooku, ktorá už po pár dňoch tvorilo desaťtisíce fanúšikov.

Rozhodla sa, že chce pomáhať ľuďom práve proti šikanovaniu. A robí len dobre, je to jedna z najväčších nepríjemností, ktorú môže dieťa vôbec zažiť.

Čo na to hovoríte, dievčatá? Píšte nám do komentárov.

A ak vás tento článok zaujal, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

ZDROJ: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/THEVOICEAGAINSTBULLIES

You Might Also Like