Život

Umierajúca žena zverila svojich 6 detí do starostlivosti niekoho, koho nevidela už viac ako 20 rokov …

Pred 20 rokmi sa Beth Leitkep z amerického štátu Virginia zoznámila so Stephanie Bayllous Culley. Násťročné dievčatá vtedy navštevovali gymnázium a cez víkend pracovali v neďalekom obchode. Boli najlepšie priateľky, bohužiaľ ale aj v tomto prípade sa po skončení školy už prestali kontaktovať.

Stephanie sa vydala a mala 3 deti. Beth ale toľko šťastia v živote nemala. Mala za sebou niekoľko neúspešných vzťahov, ohromnú radosťou pre ňu ale boli jej deti. Mala ich už 5 a čakala šieste, keď sa v jej živote všetko zmenilo. Nielenže ju opustil otec jej nenarodeného dieťaťa, navyše jej ešte diagnostikovali smrteľnú chorobu. Osud je ale niekedy nevyspytateľný a postavil jej do cesty najlepšiu priateľku zo strednej školy.

V apríli tohto roku sa po 2 roky trvajúcom boji rakovina rozšírila do chrbta, mozgu i nervov. Beth sa smrti nebála, už dlho ju trápili silné bolesti, najväčšiu bolesť jej však spôsobovalo to, že nevedela, čo sa stane s deťmi. Nikto by snáď nechcel adoptovať a starať sa hneď o 6 detí naraz. Nechcela, aby jej deti žili po smrti každé v inej rodine.

Stephanie sa preto rozhodla zakročiť a pomôcť. Poradila sa s manželom a deťmi a rodina sa rozhodla adoptovať všetkých 6 detí. Navyše Stephanie sa vyjadrila, že nikdy nechápala, na čo im je tak veľký dom. Teraz ale všetko pochopila.

19. mája 2016 po smrti ich milovanej mamy sa Will, Selena, Jaxon, Dallas, Lily a najmladší Ace presťahovali ku Culleyovým.

Ako sa správne domnievate, život tak početnej rodiny nie je jednoduchý, a to hlavne po finančnej stránke. Našťastie sa vždy nájdu ľudia, ktorí chcú pomôcť. Culleyovi sa dočkali pomoci a Beth môže odpočívať v pokoji – všetky jej deti majú spoločný a milujúci domov.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: FACEBOOK

You Might Also Like