Zaujímavosti

U svojej manželky našiel krabice plné peňazí. Keď zistil, odkiaľ ich má, zostal ako obarený!

Muž so ženou spolu žili spokojne vyše 60 rokov. Zdieľali spolu úplne všetky zážitky ich života. Nemali pred sebou žiadne tajomstvá, až na jedno. Žena neočakávala, že sa jej muž bude zaujímať o krabicu, ktorá bola uložená na ich povale. Realita však bola iná …

Dôvodom, prečo sa celý príbeh dostal na povrch bolo jej zdravie

Doktori jej diagnostikovali ťažkú chorobu, na ktorú bol potrebný riadny balík peňazí na operáciu. V slede týchto udalostí žena doniesla krabicu s peniazmi dole z povaly a umiestnila ju v spálni pod manželovu posteľ. Sama usúdila, že by sa jej manžel mal o celom tajomstve dozvedieť a odtajnila mu obsah krabice. Keď otvoril krabicu, celková hotovosť činilia 95000 dolárov! Manžel bol z celej záležitosti prekvapený a chcel od manželky vysvetlenie.

 

Celú situáciu mu objasnila

Pred rokmi dostala od svojej matky dôležitú radu, ktorá jej mala zaistiť spokojné a šťastné manželstvo. Ta rada znela: „Keď budeš mať s manželom nejaké rozpory a budeš na neho nahnevaná, nediskutuj o tom, a radšej v pokoji háčkuj bábiky“. To žena naozaj dodržala a radou od matky sa riadila celý život. Keď muž v krabici zbadal len dve bábiky, potešilo ho, že svoju ženu naozaj nahneval len dvakrát. Netušil však, že celý balík peňazí je za bábiky, ktoré žena predala!

You Might Also Like