Zaujímavosti, Život

Toto je jediná vec, ktorú muži chcú viac ako milovanie, no nikdy o tom nehovoria

Mnoho žien hovorí: „Všetci muži potrebujú len sex! My ich absolútne nezaujímame.“, „Potrebuje ma len na svoje uspokojenie, zviera!“, „Muži sú tak primitívni, že vnímajú ženy len ako sexuálny objekt!“ Čo ak si to nežnejšie pohlavie len všetko zle vysvetľuje?

Možno vás to prekvapí, milé ženy, ale muži chcú niečo viac ako len sex (s výnimkou vekovej skupiny 15-19). Bohužiaľ ich tvrdosť a hrdosť im nedovoľuje nič povedať, preto sme rozhodli rozvrátiť tento stereotyp.

Muži v žiadnom prípade nechcú ženy uraziť, áno omnoho viac ich priťahuje nežnejšie pohlavie, ale to je proste príroda. Mnohým je však známe, že sex tvorí len 50% úspešného vzťahu. V skutočnosti aj muži potrebujú nežnosti, pocit pokoja a náručie ženy, ktorú milujú. Chcú s ňou mať úplne iný, vlastný svet. Obyčajný dotyk milovanej ženy môže zlepšiť ich náladu, ochrániť pred úzkosťou a motivovať k lepším úspechom. Samozreme, veľa mužov o to ani nežiada, pretože nechcú v očiach svojej polovičky vyzerať ako slabosi.

Muž chce cítiť vašu lásku. Ako je známe, žena je väčšinou tá, ktorá vo vzťahu „nastavuje“ emócie. Druhé miesto, hneď po dotykoch, sú vaše slová – môžete povzbudiť jeho sebavedomie, čo potom neskôr ovplyvní aj svet okolo vás.

Muži chcú, aby sa o nich ženy zaujímali. Nemusí sa jednať o nič komplikované: opýtajte sa ho aký mal deň, čo zaujímavé sa mu prihodilo a podobne. Nebuďte však zbytočne dotieravá, pretože existujú veci, ktoré nemusíte mať dôkladne preskúmané.

Aj oni chcú aby ich úsilie bolo ocenené, najmä slovne. Nevedia predsa, čo si ženy myslia, oni nie sú vy. Práve preto musíte svoje myšlienky a obdiv vyjadriť slovami. Tu je niekoľko tipov od mužov podľa toho, čo by radi od svojich žien počuli.

  1. „Som rada, že si nás sem priviedol, ďakujem.“
  2. „Si skutočný chlap! Popri práci sa vieš postarať aj o našu rodinu, to sa tak často nevidí.“
  3. Aby sa dotkla môjho ramena a pošepkala: „Si dobrý manžel a skvelý otec a práve preto ťa milujem.“
  4. Keď prídem domov z práce, pozdravíme si a povie mi: „Som rada, že ťa vidím.“ Ideálne ak to urobí s úsmevom a ak bude mať na sebe krásne spodné prádlo…
  5. Aby keď sa budem cítiť strašne povedala: „Neboj sa, všetko bude v poriadku.“ Bez zbytočných slov a otázok.
  6. Bol by som rád, keby po intímnostiach nezačala hneď rozprávať o našej domácnosti a namiesto toho mi povedala: „Wau! Tak teda v posteli si ešte stále neskutočné zviera!“

Všetci ľudia chcú pozornosť a porozumenie bez ohľadu na pohlavie. Samozrejme, vo vzťahu všetko kazí pýcha a preto je lepšie, ak sa pokúšate robiť kompromisy. Možno je zaužívanejšie, že by to mala robiť žena, ale verte, vaša náklonnosť a prístup sa okamžite prejavia v spätnej väzbe vášho partnera. Ak nie, potom je vhodné váš vzťah prehodnotiť…

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like