Zaujímavosti

To, ako držíte svoj mobilný telefón, o vás veľa prezradí. Držíte telefón v jednej ruke a…

Zbožňujete si robiť rôzne osobnostné testy, vďaka ktorým zistíte, aký typ človeka ste? Ak áno, tak ste na správnom mieste, pretože práve dnes môžete o sebe zistiť veľa nového a zaujímavého. A čo je najlepšie, potrebujete k tomu iba určiť to, ako držíte svoj telefón. Existujú totiž 4 najpoužívanejšie spôsoby, ako ľudia držia svoj mobilný telefón. Máte ho uchopení v jednej ruke či azda v oboch? Používate pri prezeraní a čítaní noviniek jeden palec alebo ukazovák? Aj takéto banality zavážia:

  1. Mobilný telefón držíte v jednej ruke, pričom ho ovládate iba za pomoci palca

To, že dokážete svoj telefón držať iba v jednej ruke, prezrádza veľa o vašom multitaskingu. Dokážete totiž robiť viacero vecí naraz a to s pokojom a bez stresu. Ste usporiadaná a vyrovnaná žena, a disciplína je pre vás veľmi dôležitá. Ste veľmi rada, ak ste stredobodom pozornosti, pretože veľmi rada o sebe hovoríte. Na druhej strane je však pre vás veľmi ťažké počúvať a vnímať niekoho druhého. V láske ste veľmi oddaná a pre milovaného ste schopná urobiť čokoľvek.

  1. Mobilný telefón držíte v oboch rukách, pričom ho ovládate iba za pomoci palca

Za veľmi tajomnú osobu sa považujete v prípade, že svoj telefón „skrývate“ v oboch rukách a používate ho iba za pomoci palca. Chcete pred svetom ukryť svoje poklady, pretože tie sú zamknuté na sedem zámkov. Od blízkych potrebujete cítiť pozornosť, starostlivosť a ochranu, no nikdy ich o to nepožiadate. Svoje pocity ukrývate pre tú pravú osobu, pre tých najbližších a nezverujete sa s nimi kadekomu. Nedostatok lásky by ste sa mali pokúsiť vyriešiť tým, že budete otvorenejšou pred svojimi blízkymi, ktorí to určite ocenia.

  1. Mobilný telefón držíte v oboch rukách, pričom ho ovládate s pomocou oboch palcov

Tento typ žien je podľa štúdií veľmi zraniteľný a citlivý. Častokrát totiž zažívajú strach a bojujú s úzkosťou, pretože vo všetkom chcú byť perfektné. Častokrát si neveríte a podceňujete sa, hoci na to nemáte dôvod, pretože ostatní ľudia sú vašimi úspechmi a výsledkami prekvapení. Nemali by ste byť však na seba až také tvrdé a mali by ste viac začať pracovať na vašom sebavedomí. S vašou horlivosťou a zápalom pre vec môžete dokázať veľmi veľa, preto sa nenechajte zničiť neistotou. K životu potrebujete chápavého partnera, ktorý vás bude podporovať. Ak takého nájdete, budete ho milovať celým srdcom, pretože pri ňom budete zažívať pocit istoty.

  1. Mobilný telefón držíte v jednej ruke, pričom ho ovládate iba za pomoci ukazováka

Ak patríte do tejto skupiny žien, tak ste veľmi obetavou osobou a pre dobro druhých by ste spravili čokoľvek. Vaša láska pre blízkych je obdivuhodná a v dnešnej dobe ozaj vzácna, pretože za svoju dobrotu nečakáte odmenu. Uprednostňujete ticho a zábavu v kruhu rodiny a priateľov namiesto toho, aby ste boli stredobodom pozornosti v davoch. Ste vyrovnaná žena, a tak hádky, slzy či rôzne drámy nie sú vašimi zvyklosťami, a tak sú vzťahy s vami priam ideálne. Viete úprimne milovať i odpúšťať, a tak žiť s vami je veľkou výhrou.

Súhlasíte s týmto testom? Sedí konkrétna charakteristika presne na vás? Dajte nám vedieť 😉

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc / pexels.com

You Might Also Like