Zaujímavosti

Test osobnosti: Čo ste na obrázku uvideli ako prvé? Ak je to tvár, mali by ste o sebe vedieť toto!

Aj obyčajný obrázok vie o našom vnútri a osobnosti povedať veľa. Naše podvedomie je totiž veľmi silné a intuitívnym výberom sa vlastne naplno prejavuje. Na základe jediného obrázku sa o sebe môžete dozvedieť prekvapivé veci a presnosť výsledku Vás možno ohromne zaskočí.

V tomto teste nebudete potrebovať pero ani papier, proste sa len pozriete na obrázok a Vaše vnútro a intuícia už začnú pracovať za Vás. Psychologický test o Vás môže prezradiť veľa a či už testy tohto druhu beriete vážne, alebo sú pre Vás len formou zábavy a lákajú vás z čistej zvedavosti, nechajte sa viesť svojím podvedomím a nad odpoveďou v žiadnom prípade dlho nepremýšľajte.

Pozrite sa na obrázok a ihneď povedzte, čo vidíte ako prvé. Čo ihneď zaujalo Vašu pozornosť? Možnosti odpovedí nájdete nižšie.
Po zadívaní sa na obrázok je pre každého z nás dominantné niečo iné. Vychádza to z rozmanitosti ľudských pováh a spôsobe nášho nazerania na tento svet. Čo Vás upútalo ako prvý? Čo ihneď stiahlo Vašu pozornosť a stalo sa dominantou celého obrázku?

Tvár
Ak ste si na obrázku ihneď všimli obrovské tváre, znamená to, že by ste sa aj v reálnom živote nemali tak urputne zaoberať každou maličkosťou. Nie vždy je potrebné riešiť každý detail a to platí najmä pri problémoch, ktoré Vám nedajú spať. Nezameriavajte sa na jednotlivé drobnosti, ale veci vnímajte viac s nadhľadom. Začnite sa na problémy pozerať v širších súvislostiach, pretože až globálne zhodnotenie Vám vnesie svetlo do temných situácií, ktoré sa Vám môžu zdať neriešiteľné.

Rovnako by ste mali vnímať zmeny, aj keď Vás možno niekedy zaskočí, alebo Vás jednoducho vyrušujú a máte radi svoj komfort a zažitá pravidlá. Vnímajte zmenu v globálnom meradle a pochopte jej nevyhnutnosť. Rovnako, ako sa mení situácia, mení sa aj ľudia. Čím skôr pochopíte nutnosť prirodzenosti zmien, tým lepšie pre vás.

Čítajúca osoba
Ste osobou s veľmi silným humanistickým základom a Vaše ľudskosť a súcit je Vašou veľmi silnou stránkou. Dominanciu zameriavanie sa na ľudí a Vaša schopnosť obetovať sa za ostatné z Vás robí srdečného človeka. Práve preto bývate často možno sklamaní, pretože nie všetci sú tak srdcové a medzi nami sú aj ľudia, ktorí zvyknú len prijímať a nič nedávať späť. Je vo Vašom záujme pochopiť rozličnosť pováh a necítiť sklamanie zo správania iných. Každý si nesieme svoje bremeno a konanie druhých nie je Vaša zodpovednosť. Na dôležité veci v živote musíme prísť každý sám.

Verte neustále ideálu dobra a nevzdávajte sa rozsievaní dobrých skutkov, ktoré Vám prinášajú potešenie. To súvisí s Vašou povahou a pretože nie ste materialisticky založená, smerujete skôr k intelektuálnemu a duchovnému rastu. Ostatným ľuďom idete príkladom.

Jablká
Pokiaľ Vás upútala jablká natoľko, že tvár a čítajúce osoba sa pre Vás stali nepodstatnými, ste človekom, ktorý má vycibrený cit pre detail. Vždy si všímate aj tých najmenších drobností a podobne si zvyknete aj analyzovať problémy. Často idete až do špiku kosti a pri riešení situácie najprv zhodnotíte všetky možnosti a na stôl kladiete výhody aj nevýhody, na základe čoho sa rozhodujete. Tento poriadok a zmysel pre detail Vám môžu mnohí závidieť.

Ste veľmi dobrým radcom a Váš bystrý a nezaujatý postoj je dôvod, prečo Vás mnohí považujú za svojho „poradca“. Prinášate často nový pohľad na svet a vnesiete nový uhol pohľadu aj tam, kde už ľudia nad problémom zlomili palicu. Ľudia Vám veria a Vaše odporúčania, ktoré sú vždy výsledkom logického myslenia si často berú k srdcu. Mali by ste však zapracovať aj na svojej intuícii a rozvoju ducha. Skúste niekedy zariskovať, alebo konať spontánne. Oslobodí Vás to od zomknutie večného poriadku mysle.

Prekvapili vás odpovede, alebo Vám prezradili niečo nové?

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like