Zaujímavosti

TEST intuície: Pozrite sa na obrázok a pokúste sa uhádnuť, ktorá žena je matkou dieťaťa. Opäť Vám to o sebe povie niečo viac!

Dnes vám predstavíme test, ktorý je zameraný na vašu intuíciu. Vždy je veľmi zaujímavé dozvedieť sa o sebe viac. Niekedy to sedí na 100% a inokedy zase nie. Poďme na to.

Pozrite sa dobre na nasledovný obrázok. Môžete na ňom vidieť dve ženy, ktoré sedia oproti sebe a v strede dieťa, ktoré sa hrá s hračkami. Otázkou teda je: „Ktorá žena na obrázku je matkou dieťaťa?“

Spoľahnúť sa môžete na svoju intuíciu a len odpovedať, prípadne sa môžete zamyslieť aj hlbšie a rozobrať si obrázok detailnejšie.

Ak ste si vybrali ženu na pravej strane

Bohužiaľ, je to nesprávne riešenie. Nemusíte však zúfať, až 70% opýtaných si zvolí práve túto možnosť. Táto voľba o vás hovorí, že ste kreatívny človek, máte originálne nápady a veľkú fantáziu. Vaše nápady sú vždy jedinečné a dýchajú akousi sviežosťou.

Ste dobrý poslucháč a svojim priateľom rozdávate vždy dobré rady. Človek sa na vás môže vo všetkom spoľahnúť a tiež sa pred vami nemusí báť prejaviť svoj názor. Ste citlivá osoba a idete si za svojim cieľom, no s rozvahou. Vaše okolie vás ctí a váži si vás.

Ak ste si vybrali ženu na ľavej strane

Blahoželáme, táto možnosť je správna. Máte veľmi dobrú intuíciu a všetko vždy starostlivo analyzujete. Túto možnosť si zvolí len 30% opýtaných.

Táto voľba o vás hovorí, že ste človek, ktorý dotiahne veci vždy do zdarného konca a dokážete zvládnuť rôzne prekážky, ktoré vás na ceste čakajú. Takto neustále rastiete a stávate sa stále lepším a lepším človekom. Ste väčšinou veľmi pozitívne naladený a svoj život milujete. Okrem toho máte v povahe analyzovať všetko, čo je okolo vás. Vždy váhate pri rozhodnutiach a chcete mať 100% istotu, že sú správne. Najskôr premýšľate, a až potom hovoríte. Vo vzťahu dávate viac ako prijímate, čo ale nie je vždy správny prístup.

Prečo je žena na ľavej strane správnou odpoveďou?

Ak sa lepšie pozriete na obrázok, môžete vidieť, že žena sediaca na pravej strane má nohy vpredu, akoby dieťa nevedome odtláčala preč. Vyzerá trochu napäto. Keď sa však pozriete lepšie na hrajúce sa dieťa, hádanku ľahko rozlúsknete. To totiž sedí chrbtom k cudzej žene a tvárou k matke, aby ju malo vždy na očiach. Deti veľmi často udržiavajú s mamičkou očný kontakt.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

ZDROJ: OFIGENNO.COM

You Might Also Like