Zaujímavosti

Tento psychologický TEST, na základe zovretia päste, úplne odhalí tvoju osobnosť

Už mnohokrát sme sa pokúšali nahliadnuť do nášho vnútra, ale to, čo naše poznatky stále rozhádže, je práve naše telo.

Naše zvyky, gestá, pohyby a mimika nás vždy zradia, a to isté platí aj o tom, ako zovrieme naše päste.

Pozrite sa na tento obrázok a zistite, čo o vás vypovedá:

1. Ste skutočný altruista

Máš tendenciu pomáhať ľuďom, aj keď to prináša často nepríjemnosti práve tebe. Neustále usiluješ o nové poznatky a skúsenosti. Si veľmi energický a trochu i netrpezlivý. Ľudia ako ty sú nazývaní dobrodruhovia a odvážlivci, ale zároveň nedokážu pochopiť to, ako často sa cítite nervózny alebo podráždene, a ako moc niekedy potrebujete ich ochranu a pomoc. Často priamo až zúfalo potrebuješ uznanie a prijatie, pretože často sa stretávaš s ľuďmi, ktorí zneužívajú tvoju láskavosť. Avšak tvoje jadro ti neumožní, aby si na ľudí priamo zanevrel. Stále cítiš potrebu brániť a chrániť tých, ktorí to potrebujú, ale s tým rozdielom, že máš už opatrnejší prístup.

2. Si naozaj kreatívna osoba

Si otvorený a priťahujú ťa rôzne typy ľudí. Tvoji priatelia ťa majú radi pre úprimnosť a bystrosť. Si sebavedomý a máš silný cit pre sebaúctu. Si rýchly a usilovný a to z teba robí jednak populárnym medzi priateľmi a tiež dobrým „lídrom“ v práci. Avšak máš strach z neúspechu, čo ťa môže často zastaviť a odradiť od vážnych rozhodnutí a tiež to môže vážne ohroziť tvoje pocity. Často potrebuješ súhlas a tiež počuť pochvalu. Čo je však najdôležitejšie, nikdy neprestaneš veriť sám v seba, aj keď ti nikto nepovie, aký si dobrý. Koniec koncov, je dosť možné, že sa často obklopíš ľuďmi, ktorí na teba žiarlia.

3. Si neuveriteľne očarujúca bytosť

Si vtipný a výrečný, ale trochu plachý, čo je dôvod, prečo sa práve tieto vlastnosti neprejavujú naplno. Z toho dôvodu ťa ľudia môžu považovať za málovravného a neochotného komunikovať. Si premýšľavý, pedantný, ale niekedy od seba vyžaduješ až príliš veľa, čo vedie k nadmernej úzkosti. Si človek s víziou a usilovnosťou, aby nikto nenarušil tvoju vnútornú harmóniu. Tvoji blízki sa s tebou cítia veľmi príjemne a pohodlne. Občas sa cítiš smutný, pretože máš pocit, že nedokážeš nadviazať nové známosti, zapadnúť do „partie“ alebo stať sa osobou, akou chceš byť. Ale neber si to príliš k srdcu. Všetko čo potrebuješ je, aby si sa stal o niečo pružnejší a prívetivejší, a ľudia hneď budú chcieť s tebou nadviazať kontakt, a tí, ktorí ho prerušili, ho obnoviť.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like