Život

Tento list od osamelej babičky zmení váš život NAVŽDY. Toto by si mal prečítať naozaj každý!

Keď si Marleen Brooks všimla, že jej prišiel list, okamžite ho otvorila a bola šokovaná tým, čo v ňom videla.Jej 90-ročná susedka, Wanda, práve stratila svojho syna. Je to niečo, čo by žiadny rodič nemal nikdy zažiť. Jej syn bol pre ňu jedinou osobou, ktorú mala, a rozhodla sa urobiť niečo, na čo by mnohí z nás boli veľmi hrdí. Prosila o pomoc.

Brooks, keď otvorila list, videla toto

Wanda v liste písala: ,,Mohla by ste sa stať mojou priateľkou? Je mi 90 rokov, žijem sama. Všetci moji priatelia zomreli. Som tak osamelá a bojím sa. Prosím, modlím sa za niekoho. “

A práve tak sa tieto ženy stali priateľkami! Dokonca aj Marleeniny ďalšie priateľky sa s ňou začali stretávať.

Keď prvýkrát prišli k Wande, babička povedala: ,,Dúfam, že ste si nemysleli, že som hlúpa, že som vám písala, ale musela som niečo urobiť. Ďakujem vám za to, že ste prišli. Žijem tu už 50 rokov a už nemám ani jedného z mojich susedov.”

Marleen si samozrejme nemyslela že je jej susedka hlúpa, v skutočnosti povedala, že jej môže zavolať kedykoľvek si bude potrebovať porozprávať alebo čokoľvek iné!

Je dôležité si uvedomiť, že starší ľudia často prežívajú intenzívnu osamelosť. Ak máte podozrenie, že sa niekto z vás cíti izolovaný, oslovte ho a oznámte mu, že nie je sám.

Podeľte sa o tento príbeh, ak sa dotkol aj vášho srdca!

You Might Also Like