Uncategorized

Tento dojímavý list Victorie Beckham, ktorý napísala sama sebe ako 18 ročnej, stojí za prečítanie

Všetci poznáme Victoriu Beckham ako najštýlovejšiu „spajsku“ a bezpodmienečnú ikonu štýlu. Ale nie všetci vedia, že bývala „posh spice“ je dnes svetovo uznávaná dizajnérka, šťastná manželka, matka 4 detí, bola kedysi sakramentsky neistou tínedžerkou s akné a 2-3 kilami navyše.

Pred niekoľkými dňami sa Victoria objavila na obálke časopisu Vogue s dojemným vyznaním k sebe ako 18 ročnej. V článku s názvom „To čo som potrebovala vtedy vedieť“ si Beckham vylieva dušu pred čitateľmi a delí sa s nimi o to najintímnejšie. Victoria rozpovedala o tom, ako sa stretla s terajším manželom a ako sa zrodila ich láska.

Táto intímna správa stojí za prečítanie pre každú mladú dievčinu, najmä tie, ktoré sú už rozčarované zo života a myslia si, že už nikdy nestretnú lásku svojho života. Drahocenné slová!

„Chápem, že sa cítiš zle. Nie si tá najkrajšia a práve tá najštíhlejšia a nevieš najlepšie tancovať zo všetkých na škole. Máš vážne problémy s pokožkou. Máš obavy z toho, že ťa režisér postavil do zadného radu tanečníkov a bola si nútená obliecť si body z fialovej lycry, pretože si dosť tučná na to, aby stála v prvom rade.

Bláznivá populárnosť Spice Girls a stretnutie muža snov – to všetko je na dosah ruky, takmer za rohom. Ale neistá 18-ročná dievčina to nevie, nevie, že čoskoro bude nosiť luxusné a netradičné šaty, vrátane kostýmu Cat Woman v latexe. A bude ti úplne jedno, že v tom vyzeráš smiešne.

Budeš prichádzať na slávnostnú ceremóniu v tých najextravagantnejších šatách. Pozerám sa späť a nemôžem udržať smiech. Rútiť sa z extrému do extrému bude tvojim firemným podpisom. Zo všetkého najviac sa mi páči to, že si sa naučila vyjadrovať sa bez akýchkoľvek obmedzení, takže sa staneš úplne slobodnou.

Prejdú roky a dievča zo Spice Girls sa naučí milovať samu seba. Škrupina plachosti obmedzuje slobodu. Napríklad, slobodu obliekania, sledujúc vkus a želania. Keď budeš staršia, budeš vedieť vymeniť topánky na vysokom podpätku za pohodlnejšie, v skrini necháš mini šaty a oblečieš si pohodlné tričko. Ale zmysel pre štýl ti navždy zostane. A nikdy sa nestaneš tou, ktorá vyjde na ulicu, akoby práve teraz vyšla z postele.

Nauč sa čo najviac o futbale. A láska na prvý pohľad existuje. Nájdeš ju, keď sa objavíš v oddychovej zóne „Manchester Unites“ hráčov. Nevieš ako sa to stalo, pretože si mala trochu vypité. Zatiaľ čo všetci hráči budú stáť pri bare s priateľmi, ty uvidíš Davida, ktorý bude stáť na boku a rozprávať sa s rodinou (zatiaľ ešte nie je v základnej zostave, ale ty si už známa). Má veľmi pekný úsmev. Pre teba je rodina tiež dôležitá, ako u neho, tak budete mať niečo spoločné. Požiada o tvoje telefónne číslo (a vedz, že ešte stále má tú letenku, na ktorú si mu napísala svoje číslo).“

Niekedy sa zamyslíte, „či by sa mohla zmeniť minulosť a vrátiť čas“. Bohužiaľ, nie je to možné. Prečo by sme nemohli poučiť na chybách druhých? Zdieľajte toto dojímavé poslanie, ktoré by sme si mali vytlačiť každá z nás a zavesiť niekde, kde by sme sa na to stále dívali.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like