Život

Tehotná žena sa v noci prebudí a uvidí na posteli psa. Zrazu zistí, že všade okolo nej je krv …

Jade Ambrosová a Paul Stacey, pár z anglického mesta Leeds, adoptoval fenku rasy Stafford krátko predtým, než sa dozvedeli, že sa z nich stanú rodičia. Teraz tvrdia, že to tak malo byť. Sučka Lola zachránila ich ešte nenarodeného syna.

Paul Stacey mal obrovské šťastie! Je šťastne ženatý, má zdravého syna a roztomilú fenku, ktorá sa od neho nepohne ani na krok. Práve ona zabránila tragédii.

Lola sa do Olivera zamilovala ešte pred tým, než sa narodil. Jade si spomína, že sučka jej často olizovala brucho a snažila sa k nemu pritúliť čo najbližšie.

Jade bola vo 33. týždni tehotenstva a v jeden večer išla spať ako obvykle. Nemala žiadne bolesti, cítila sa dobre a nič nenasvedčovalo tomu, že by s ňou bolo niečo v neporiadku. Zato sučka Lola o tom už dávno vedela …

Lola začala uprostred noci štekať. Paul si myslel, že možno len niekto prechádza okolo domu, pri pohľade na fenku ale pochopil, že chce upozorniť na Jade spiacu vedľa neho. Posteľ bola od krvi. Vystrašený pár okamžite vyrazil do nemocnice.

Jade skoro potratila, lekárom sa však podarilo dieťa zachrániť. Oliver sa narodil pred plánovaným termínom cisárskym rezom. Šťastní rodičia si uvedomujú, že keby nebolo Loly, neprišli by na to, že sa niečo deje.

Lola sa stala hrdinkou! Vyhrala aj súťaž o najstatočnejšieho psa v miestnej ZOO. Nebyť jej reakcia, pre malého Olivera by už bolo neskoro …

Zdieľajte to! 🙂

You Might Also Like