Život

Tehotná žena pózuje na fotografii s manželom a priateľmi, ale skutočný otec dieťaťa nestojí vedľa nej!

Mnoho párov sníva o dieťati a krásnej rodine. Keď sa Kevin a Nicole Barattinovi vzali, ešte nevedeli, že sa ich sen nesplní …

Nicole už dlho pred svadbou vedela, že kvôli trombocytopenickej purpure existuje riziko, že bude mať problém otehotnieť. Nikdy by jej ale nenapadlo, že bude neplodná a so svojim snom sa bude musieť rozlúčiť. Tri mesiace po svadbe skončila Nicole v nemocnici, kde ju lekári informovali, že jej telo odmietne tehotenstvo.

Pár si nemohol dovoliť náhradnú matku (cena bola asi 90 tisíc dolárov). Kevin aj Nicole o celej situácii povedali svojim priateľom a potom sa stalo niečo neuveriteľné!

Shawn aj Lianne, ktorí majú až 5 detí, pozvali pár na večeru k sebe domov. S radosťou im oznámili, že dieťa mať budú … Lianne sa rozhodla ich dieťa vynosiť!

Čítajte ďalej, pretože to nie je koniec prekvapenia!

Lianne vysvetlila svoje rozhodnutie: „Máme päť úžasných detí a bez nich si nedokážeme predstaviť život. Nemôžem sa pozerať na vašu bolesť.

Všetko išlo dobre! Po 9 mesiacoch sa zdalo, že Lianne neporodí 1 dieťa, ale dvojčatá!

Pred pôrodom Nicole povedala, že keď má človek skvelých priateľov, vždy existuje nádej. Vďaka Lianne sa na svete objavili krásne a zdravé dvojčatá!

Dominic James a Luciana Rae očarili nielen svojich rodičov, ale aj strýka a tetu

Vždy existuje nádej! Nezabudnite a zdieľajte!

You Might Also Like