Život

Táto matka vynosila deti pre páry, ktoré nemôžu mať vlastné. Teraz sa rozhodla pre homosexuálny pár.

Náhradná matka vynosila 7 detí, dokonca aj pre mužský homosexuálny pár:


Britská mama, 30-ročná Becky Harris sa rozhodla vynosiť dieťatko pre mužský homosexuálny pár, pretože je presvedčená, že budú skvelými otcami. Ešte nenarodené dieťatko pomenovali „BOGOF“. Becky pre pár už jedno bábätko mala a toto druhé malo byť prekvapenie.

Becky hovorí: „Robili sme si srandu, že budú mať jedno, a jedno dostanú zdarma. Chcela som im dať ešte aj druhé dieťatko, ako môj darček pre nich, pretože som ich sledovala 6 rokov a videla som, akí sú skvelí, stala som sa ich súčasťou života. Pravdou však je, že veľa ďalších párov chce, aby som im vynosila dieťa, dokonca mi ponúkali peniaze, a výška siahala až nad 14.000 eur. Lenže pre mňa toto celé nie je o peniazoch, je to o tom, že chcem dať dieťatko rodine, ktorá po tom dlho túži a ktorá si ho skutočne zaslúži.“

Becky je teraz v 30. týždni tehotenstva s jej 7. dieťatkom. Život dala 5 deťom pre náhradné rodiny a aj jej vlastnému jednému život.  Nič za to nedostáva, žiadne peniaze, oblečenie či vitamíny, všetko si platí sama.

Becky hovorí : „Väčšinou mi pár zaplatí iba najdôležitejšie výdavky, čo je okolo 4000 eur. Pri tomto páre som sa rozhodla urobiť výnimku, a rozhodla som sa dať ich dieťaťu aj súrodenca. Nepoznám žiadnu matku, ktorá by urobila niečo takéto, ale medzi nami je veľmi silné puto.“

Becky prvýkrát vynosila dieťa pre iný pár v roku 2010, keď jej vlastný syn Levi mal 7 mesiacov, rozhodla sa tak už počas svojho prvého tehotenstva. Veľmi ju ovplyvnilo aj to, že jej švagriná ešte pred ňou vynosila páru dieťa a mala z toho veľmi príjemný a obohacujúci zážitok.  Pomohla aj mužskému homosexuálnemu páru, dvom biznismenom z južného Anglicka, ktorí nechceli byť zverejnení.

„Stretla som otcov na súkromnom fóre na internete. Nikdy som neuvažovala nad tým, že by som vynosila dieťa takémuto páru, no keď som sa s nimi stretla boli veľmi milí a príjemní. Keď opustili náš dom, o 2 minúty mi volali, že by boli nadšení, kebyže im vynosím dieťa. Cítim, že sa medzi nami vytvorilo isté puto. Prvú som porodila dcérku, a od toho momentu ma volali „jej tetou“, posielali mi jej fotografie a stále mi o nej písali.

Som veľmi šťastná, že môžem s nimi takto zdieľať toľkú lásku. Ich dcéra sa má úžasne a viem, že ich druhé dieťa bude rovnako milované.“

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mirror.co.uk/image:Press People

You Might Also Like