Život

Táto dievčina sa narodila s ťažkou poruchou čeľuste. Pozrite sa ako vyzerá dnes!

V súčasnosti môžeme vidieť mnoho dievčat, vo všeobecnosti, pekné dievčatá s nepravidelným skusom, alebo s nerovnými zubami. Samozrejme, nežije v praveku. Moderná medicíny ponúka celý rád stomatologických služieb. Ale zvyčajne sú veľmi drahé…

Avšak, keď vidíte výsledok, tak si uvedomíte, že to stojí za to. Obyvateľka britského mestečka Rill Elly Jones sa narodila so zriedkavou chorobou – jej čeľuste prestali rásť asi od 8 rokov. Dievčina trpela komplexami kvôli svojim zubom. Všetko sa to zhoršovalo v puberte…

Rodičia ju vzali k stomatológovi. Lekár ich postavil pred fakt: zmeny budú, ale bude to trvať minimálne 5 rokov.

Čo mali robiť? Elly sa stala na 6 rokov pacientkou čeľusťovej chirurgičky Emmy Vulli, ktorej sa nielen podarilo zmeniť vzhľad dievčaťa, ale zlepšiť aj jej charakter.

A takto vyzerá Elly dnes. Krásavica, však?

Pretože dievčina mala slabo vyvinuté obe čeľuste a podbradok, tak sa v 16 rokov podrobila plastickej operácii.

Teraz je dievčina spokojná so svojou tvárou aj sama so sebou. A sebavedomie, ako viete – 80% úspechu v živote.

Toto je prípad, kedy plastická operácia nie je rozmar, ale nevyhnutnosť. Elly chce byť profesionálnou fotografkou a zachycovať krásu ľudí. Ako vidíte, všetky problémy sa dajú vyriešiť. Ak vás inšpiroval príbeh Elly, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:ofigenno.com

You Might Also Like