Zaujímavosti

Takéto tajné dvere ukrýva jedna rodina na svojej záhrade. To, čo sa ukrýva za nimi, by ste nečakali ani vo sne!

Netradičných domčekov a príbytkov sme tu už mali veľmi veľa. No dovolíme si tvrdiť, že tento naozaj nemá obdobu a je veľmi jedinečný.

Nie každý by si však na takéto bývanie trúfol. Dokázali by ste bývať v podzemnom kryte, ktorý má tajný vchod? Táto rodinka je ale trošku iná a rozhodla sa si taký podzemné dom postaviť. Konštrukcia domu ale nie je vôbec jednoduchá, jednotlivé časti museli byť vyrobené z odolných materiálov.

Tento poklop predstavuje vstupné dvere. Poďte sa pozrieť, ako to vyzerá dovnútra.

Do tohto domčeka sa síce vchádza trošku komplikovane a neobvykle, ale určite to stojí za to. Po zdolaní schodov vás čaká veľmi milé prekvapenie.

Pohodlné bývanie, krásny interiér a dispozície. Obývačka s gaučom a televíziou, manželská posteľ, krásna kuchyňa, jedáleň a ďalšie štyri postele sú samozrejmosťou.

To ale nie je všetko …

Nasledujúce fotografie vám ukážu detaily a tie najzaujímavejšie dispozičné riešenie tohto domčeka. Tiež si môžete prezrieť, ako sa rozhodla rodinka vysporiadať s kúpeľnou. Dokázali by ste bývať v niečom podobnom?

Páči sa vám koncepcia domčeka / krytu, ktorý vás ochráni pred všetkým? Aj keď by ste asi nepreferoval podobný štýl bývania, jedno vieme určite, v tomto domčeku by ste sa určite cítili bezpečne.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like