Zaujímavosti

Svadobní hostia zostali v šoku. Neveste pri prvom manželskom tanci praskla plodová voda!

Just married couple dancing in front of their unrecognizable friends.

19 ročná Dannie Mountford sa vyjadrila, že si dokonca ani nestihli s novomanželom rozrezať svadobnú tortu a už prišla ich dcérka Jasmine na svet. Keď tancovala s 18-ročným ženíchom Carlom, zrazu jej praskla plodová voda.

Nechali svadobných hostí nech sa bavia, a rýchlo išli s najbližšou rodinou do nemocnice. Ich dcérka Jasmine sa narodila v skorých ranných hodinách nasledujúceho dňa.

Dannie hovorí: „Všetko sa zomlelo tak rýchlo. Tancovala som s manželom a zrazu som už rodila. Bolo to veľké prekvapenie, no náš svadobný deň to tak urobilo výnimočnejším a zapamätateľnejším.“

„šaty som mala celé mokré od vody, rýchlo sme opustili hostí okolo pol 11 večer, zohnali si taxík a rýchlo sme šli do nemocnice. Niektorí členovia rodiny však zostali pri našich hostí. DJ stále hral a ľudia akurát dopíjali prípitok, keď som už ja opúšťala sálu. Dokonca sme si nerozrezali svadobnú tortu. Jasmine sa má super a je tým najkrajším svadobným darom.“

Svadba sa konala 18 decembra a Jasmine je už doma so svojími milovanými rodičmi.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mirror.co.uk

You Might Also Like