Život

Staršia žena býva v aute pred vlastným domom. Keď sa to dozvedel jej sused, okamžite jej pomohol!

Justin bol susedom Theresy iba mesiac, keď si všimol toho, že žena spí každý večer vo svojom aute priamo pred domom. Justina ten pohľad zarmútil.

Pomyslel som si: „Čo keby to bola moja babička alebo mama? Neprial by som si, aby žila v takýchto podmienkach. „ Povedal muž v rozhovore pre miestnu televíziu.

Justin nabral odvahu a spýtal sa Theresa, prečo spí v aute. Povedala mu, že po smrti manžela upadla do hlbokej depresie a prestala sa starať o seba i o dom. Dom vyzeral ako smetisko. Všade bola špina, odpadky, a na podlahe boli psie exkrementy.

Justin nemohol dopustiť, aby žena žila v takých žalostných podmienkach. Na Facebooku požiadal o pomoc ľudí z mesta a reakcia bola prekvapujúca!

Skvelí ľudia sa zišli z celých štátov, len aby dom Theresy vrátili späť do pôvodného stavu. Miestne montéri pracovali celkom zadarmo. Ľudia začali posielať peniaze na opravu domu.

Podľa nás je dôležité propagovať dobré skutky a krásne gestá. Justin a všetci dobrí ľudia, ktorí pomohli, si zaslúžia všetok obdiv! Súhlasíte?

Zdieľajte!

You Might Also Like