Zaujímavosti

Skrytá kamera zachytila v izbe ducha! Je to podľa vás naozaj duch? Video v článku

Veci medzi nebom a zemou, tajomno, duchovia, nemŕtvi a samozrejme neidentifikované lietajúce objekty, skrátene UFO; to všetko zaujíma človeka od nepamäti. Mnohokrát si ľudia sami vytvárajú hrôzostrašné historky, aby si spríjemnili čas pri táboráku, pred spaním do stanu, alebo len tak pre spestrenie inak nudného dňa.

Sú však dôkazy, ktoré napr. Jasne hovorí o existencii mimozemského života, alebo prítomnosti duchov a tajomných síl. Zástancovia reality, podľa ktorej možno úplne všetko vysvetliť, však tvrdia opak; duchovia nie sú, lebo my ich nevidíme, čo znamená, že ich nevidí nikto. Hlboko sa mýli, existuje skupina ľudí, ktorí sú veľmi citliví na prítomnosť „bytostí“ z onoho sveta, vedia s nimi rozprávať a niekedy im môžu aj pomôcť nájsť pokoj.

Týmto ľuďom sa hovorí médiá a pre niektoré naozaj nešťastné duše sú jedinou šancou, aby mohli opustiť tento svet. Druhou skupinou nemenej citlivú na tajomné veci medzi nebom a zemou sú deti. Na tie sa, žiaľ, často nedá. Keď totiž dieťa hovorí, že v kúte vidí stáť nejakú smutnú alebo zlostne vyzerajúce pani, ktorá cení zuby, myslia si okolie, že dieťa má len bujarú fantáziu.

V dnešnom videu vám prinášame dôkaz, že duchovia skutočne existujú. Priateľ jednej mladé dievčatá už nemohol vydržať jej neustále nočné budenie a prevaľovanie sa.Preto sa rozhodol a nainštaloval do spálne kameru. Čo natočila, uvidíte sami na ďalšej strane. Máte vy nejaké osobné skúsenosti s duchmi?

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like