Život

Situácia ako z hororového filmu! Mužovi stačilo 15minút na to, aby si rozmyslel únos malého dievčatka!

Každý rodič sa snaží ochrániť svoje dieťa. Ale druhá vec je tá, že nie každé dieťa aj svojho rodiča počúvne. Ak im rodičia povedia aby si od cudzích ľudí nič nevzali, tak to nemusí znamenať, že to aj nespravia. Deti nevedia , aké nástrahy a hrozby môžu predstavovať cudzí ľudia.

Každý si myslí, že takéto situácie sú len vo filmoch, ale omyl. Toto bol prípad malého dievčatka menom Jcelyn Rojasovej. Táto 5 ročná dievčinka sa hrala  v záhrade u starkej, keď ju z tade zvábil odísť a nasadnúť do auta. Neuveríte na čo ju nalákal! Sladkosti!

Tejto situácie si všimli dvaja mladíci – 15 ročný Chris a Temar. Sledovali únoscu na bicykloch , pričom polícia už vedela o únoscovi a dala barikády na ulice, aby nemohol újsť. Ten jazdil po bočných uličkách, ale títo chlapci sa nebáli a boli mu v pätách.

Jeden sa odvážil a zakričal na únoscu , že vie , čo urobil! Muž  zostal vyľakaný a dievčatko prepustil na slobodu a nechal ísť domov. Chlapci nelenili a vzali malú domov.

Vďaka ich statočnosti sa táto malá 5 – ročná dievčinka vrátila domov v poriadku. Polícia nič nenechala na náhodu a únoscu dostali.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: gladwire.com

You Might Also Like