Život

Senzačná správa od švajčiarskych klimatológov…

Zoznámte sa, toto je Reto Knutti – popredný švajčiarsky klimatológ, odborník svetového mena, ktorý nedávno spolu s medzinárodnou skupinou klimatológov prehlásil skvelú správu.

Zaoberali sa klimatickými modelmi, vďaka ktorým predpovedali blížiace sa prírodné katastrofy. Tieto správy boli predložene do všetkých vlád na svete, no ihneď spadli do kategórie „prísne tajné“.

Výsledky nie sú zverejnené okolitej verejnosti, no klimatológovia napriek tomu veria, že ľudia po celom svete sa musia dozvedieť pravdu o tom, čo sa deje s našou planétou.

Reto nezverejňuje žiadne mená, ale naznačuje, že vysokopostavení vládni úradníci neboli ochotní publikovať výsledky jeho výskumu. On s tým však nesúhlasí a tvrdí, že to, čo sa stane v blízkej budúcnosti ovplyvní všetky krajiny aj ľudí.

Nikto voči týmto udalostiam nebude imúnny, nedá sa pred nimi skryť a už teraz sa odohrávajú v plnom prúde, takmer nekontrolovateľne.

Ľudstvo nie je v ohrození len kvôli neznámej sile. Cesta k zničeniu sa už začala – abnormálne zmeny počasia na celom svete. Minulý rok Knutti a jeho tím vytvorili model počasia na nasledujúci rok. Presnosť predpovede je ohromujúca! 80% predpovedí bolo správnych.

Zničujúce tsunami, tornádo, krupobitie, prívalové dažde v jari, sneh v lete, zemetrasenia a búrky. Nebyť prísne utajovaného režimu , mohlo sa predísť státisícom obetí. Samotný Knutti povedal, že je to šialené a strašidelné.

Ak vychádzame z ich vyhlásenia, ľudstvu zostávajú približne 3 roky pokoja. Tri roky nekontrolovanej spotreby prírodných zdrojov, znečisťovania životného prostredia a bezohľadného zaobchádzania s voľne žijúcimi živočíchmi.

Obyvatelia Číny, Indie, Ruska a Ameriky nemajú tieto tri roky. Reto radí, aby sme zabudli na kupovanie nových áut a neustály kariérny rast. Radšej by sme sa mali zamerať na bezpečnosť našich blízkych, pretože nové abnormálne výkyvy počasie zmenia život celej planéte. To, ako sa zachováte vy, je už len na vás, no je vhodné pripomenúť, že každý by mal začať od seba.

Pri čistení zubov zastavujte vodu, zredukujte používanie plastov, prejdite na bezpečné čistiace prostriedky pre domácnosti.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like