Život

Rodinná fotografia pobláznila internet! Uhádneš, ktorá z týchto troch žien má 63 rokov?

Rodinných fotografií je plný internet, Instagram aj ostatné sociálne siete. Jednému špeciálnemu rodinnému selfíčku sa však podarilo poriadne zaskočiť celý svet. Dokážeš uhádnuť, ktorá z troch žien na fotografii má 63 rokov?

Sharon Hsu, 36-ročná herečka z Taiwanu, zdieľala fotku seba, svojej sestry Lure (41) a svoje 63 ročnej matky. Zamotala tým hlavu mnohých fanúšikov. Internet z tohto obrázku žasne, pretože nikto nedokáže uhádnuť, ktorá zo žien má 63. Len ťažko spoznáte, ktorá žena z tejto trojice je mamičkou zvyšných dvoch žien!

Jedna má 36, druhá 41 a tretia je dokonca ich mamička a tá má neuveriteľných 63 rokov! Uhádnete, o ktorú z troch žien sa jedná a ktorá je teda tou spomínanou mamičkou? Úloha to rozhodne nie je jednoduchá! Všetky dámy vyzerajú neskutočne mlado.

Jedna zo sestier Lure Hsu je známa interiérová dizajnérka, tá sa nedávno zúčastnila zábavnej televíznej show v Taiwane, kam ju pozvala jej sestra Sharon. Všetci boli šokovaní vzhľadom krásnych sestier, ktoré vyzerajú neskutočne mlado.

Mrknite na ďalšie fotografie zaujímavej trojice žien!

Ako ste tipovali?

Správna odpoveď: Prostredná žena je mamička zvyšných dvoch žien.

Tipovali ste správne?

 

 

You Might Also Like