Život

Príspevok od tejto mamičky spôsobil na socialnej siety hotový ošial, po prečítaní vás chytí za srdce.

Niektoré matky  nemajú veľmi v obľube zverejňovať  svoje ratolesti na sociálných sieťach. Takýmto prípadom je aj Jenna Rabermanová, tá si pridala  príspevok , který mal neskutočnú priazeň. Stačili 4 dni na to, aby ho 400 000 ľudí zdielalo a 160 000 „olajkovalo“.

Pri strašnej autonehode, ktorá sa stala, boli aj jej dve ratolesti – dvaja malí synovia, jeden len 6 týždňový a druhý 3 ročný. Jej príspevok vyvolal radu emócii.

„Určite nepatrím medzi ľudí, ktorí majú potrebu zverejňovať niečo, čo je veľmi  blízke a zarmucujúce. Vždy, keď niekam idete autom a veziete svoje deti, pripútajte ich! Ak sa im to nepáči,nepočúvajte  a spravte to“. Na fotke vidieť dve autosedačky, ktoré zachránili jej deťom život.

Po ceste do škôlky sme sa ešte zastavili kúpiť  mlieko. Doma by sme boli zachvíľu. Bohužiaľ, narazilo do nás auto. Koho by to napadlo, že kúsok od domova sa môže stať niečo takéto. Doktori mi povedali, že autosedačky im zachránili život. A to len vďaka tomu, že som sa nenechala odradiť a usadila ich tam za každú cenu

„Som v poriadku,moji chlapci sú tiež v poriadku a všetko ostatné sa dá vždy nahradiť. Ďakujem Pánu Bohu , že nás ochránil od tejto hrozby“.

V dnešnej dobe sú autá veľmi rýchle a preto hrozba havárie je aj väčšia. Preto, vždy keď sadnete do auta dbajte na bezpečnostné pásy a nezabúdajte hlavne na deti.

Jenna si vôbec nemyslela, že toľko ľudí uvidí tento príspevok. Pôvodne chcela, aby to slúžilo ako výstraha pre jej blízkych a známých, nech myslia na životy svojich detí.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: facebook.com / ofigenno.com /  bigstockphoto.com

 

You Might Also Like