Zaujímavosti

Pri kosení rodina objavila niečo strašné. O 24 hodín neskôr úplne zmenila životy svojich nových priateľov.

Marco del Pino nie je typický teenager. Pôvodom z Cordobie v Argentíne chlapec netrávi čas pri počítači a nehrá hry, nerád sleduje seriály, ale rád trávi čas vonku. On … zbožňuje kosiť trávu. Za začiatku len pomáhal otcovi, ale potom ochotne prevzal povinnosti domáceho záhradníka. Jeho vášeň mu pomohla zachrániť už niekoľko psích životov … Čítajte ďalej!
Tu je rodina del Pino pospolu. Marco a jeho brat Franco kosili trávu, keď počuli tiché kňučanie. Ukázalo sa, že niekto vyhodil tri šteňatá! Chlapci ich vzali domov, aby sa o ne s pomocou mamy postarali – doma psy nakŕmili a umyli.

11458899285q4

Ale to nie je koniec! Marco trval na tom, že nájde dom pre celú trojicu. Jeho kamaráti so súhlasom rodičov najdúcha prijali 🙂

21458899285q1

Marco si osud psov vzal k srdcu. Rozhodol sa založiť vlastný útulok pre zvieratá. A zatiaľ pomáha pouličným psom inými spôsobmi: pôsobí ako ochotník, zbiera jedlo a deky.

31458899285q2

O jeho dobrom srdci počuli v Cordobie snáď už všetci, a niektorý to zlomyseľne využívajú. Nedávno našiel na svojom prahu kartón s piatimi šteňatami vnútri. Vedel, čo má robiť …

41458899285q3

zdroj:facebook

You Might Also Like