Zaujímavosti

Prezrite si pozorne svoju dlaň. Ak na nej nájdete tvar trojuholníka, hviezdy alebo kosoštvorca, toto by ste mali vedieť!

Každý z nás by občas rád nahliadol pod rúško budúcnosti. Chceli by sme vedieť, či sa nám podarí splniť si tie najtajnejšie sny, stretnúť sa s osudovú lásku, alebo aká sme osobnosť a čo nám je osudom predurčené. Odpovede hľadáme v horoskopoch, v slovách veštíc a rôznych rituáloch. Ľudstvo sa už od pradávna snaží predpovedať budúcnosť na základe znamenie, prírodných úkazov, či znakov, ktoré sa nachádzajú dokonca aj v našich dlaniach. Viete, čo o Vás prezrádza čiara života, či rôzne útvary a symboly, ktorých ste si do teraz možno ani nevšimli?

1. Trojuholník
Ak ste na svojej dlani našli trojuholník, ste obdarení veľkým talentom! Trojuholník akejkoľvek veľkosti Vás predurčuje stať sa rešpektovanou a skutočne úspešnú osobnosťou. Takže, ak máte zatiaľ nesplnený sen, neváhajte a pustite sa do toho. Či už ide o podnikanie, šport alebo umenie, ste zaručene jedným z tých, ktorí to dotiahnu poriadne ďaleko.

2. Hviezda
Máte na dlani hviezdu? Spleť jemných čiarok predpovedá vnútornú silu a vysokú inteligenciu. Ak sa tá Vaša nachádza v hornej časti dlane pod ukazovákom, ste nepochybne človek, ktorý miluje dlhé a hlboké rozhovory o náboženstve, filozofii a vede. Fascinuje Vás vesmír, ľudia a ich správanie, tiež záhadné javy, ktoré ostatní prehliadnu bez povšimnutia. Nemáte problém položiť akúkoľvek otázku, ak ste naozaj zvedaví na odpoveď.

3. Kosoštvorec
Našli ste na svojej dlani kosoštvorec? V živote sa riadite heslom risk je zisk! Milujete cestovanie a objavovanie nových a neprebádaných miest. Potrebujete cítiť slobodu a vietor vo vlasoch. Ste cestovateľ, ktorý miluje východy a západy slnka, iné kultúry a dobrodružstvo. Je o Vás všeobecne známe, že ste odvážny, ba dokonca občas až neopatrný človek, ale Vy veľmi dobre viete, kde sú Vaše hranice a chcete ich neustále posúvať.

4. Ryba
Nepomýlite si ju s kosoštvorcom. Na letmý pohľad veľmi podobné znamenia, ale rozdiel spočíva v malom trojuholníku na špičke kosoštvorce, ktorý pripomína rybí chvost. Ľudia s týmto znamením si zakladajú skôr na duchovnej stránke svojej osobnosti. Fascinuje je ich spiritualita a záležitosti „medzi zemou a nebom“.

5. Polmesiac
Ak ste na svojej dlani objavili polmesiac, zapamätajte si, že už nikdy nesmiete podceniť svoju intuíciu. Je takmer stopercentná. Je dokonca tak silná, že by sa na Vaše pocity a predtuchy mohli pokojne spoľahnúť aj iní. Aj keď tiež nedokážete predpovedať, čo presne budúcnosť prinesie, ďaleko od pravdy nikdy nie ste.

6. Trident
Takzvaný trojzubec. Ak sa čiara života na Vašej ruke rozchádza do troch ďalších, ste naozaj šťastný človek. O týchto ľuďoch sa hovorí, že sú priamo pod božskú ochranou. Narodili ste sa ako víťaz a slovné spojenie „vzdať sa“ Váš slovník nezahŕňa. Dosiahnete svoje ciele napriek všetkým prekážkam a aj keď občas spadnete na kolená, opäť vstanete, otrepy sa a bojujete ďalej.

7. Kríž
Je podobne ako ryba znakom osobnosti, ktorá je blízka mystické a duševnej stránke nášho života, ale nemá potrebu hľadať odpovede a bádať po stopách náboženstva či duchovných učencov. Žije v súlade s prírodou, morálkou a jej prioritou je pokojný život so svojou rodinou a priateľmi.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like