Zaujímavosti

Pozrite sa, čo o vás prezradí dĺžka prstov! Je to až desivo presné …

Pravdepodobne ste to nevedeli, ale dĺžka prstov o vás môže povedať veľa vecí. Najviac sa podľa nej dá spoznať povaha človeka, a to u niektorých prípadov až na chlp presne. Stačí len porovnať dĺžku ukazováka a prstenníka oproti prostredníka a pozrieť sa, či je vaša „predpoveď“ pravdivá.

Možnosť A

Hovorí sa, že ľudia, ktorí majú prstenník dlhší ako ukazovák sú vzhľadovo krásni. Vyžaruje šarm ktorému ich okolie nemôže odolať. Sú tiež agresívnejší než ostatní a nebojí sa riskovať. Povolanie ľudí s možnosťou A sú: vojak, inžinier, šachista a úspešní riešitelia krížoviek. Vedci tiež preukázali, že ľudia s dlhším prstenníkom majú tendenciu zarábať viac peňazí.

Možnosť B

Ľudia s kratším prstenníkom sú viac sebavedomejší občas aj trochu arogantnejší. Tento typ človeka si tiež užíva samotu a nechce byť rušený vo svojom voľnom čase. Nie sú tiež typom, ktorý by urobil prvý krok vo vzťahoch, pričom dokážu náležite oceniť opätovanú pozornosť.

Možnosť C

Pokiaľ má človek prstenník a ukazovák s rovnakou dĺžkou, je to človek milujúci. Nemá rád, keď sa dostane do konfliktu. Organizácia je ich život a snaží sa vyjsť so všetkými. Ľudia u možnosti C sú opisovaní ako verní ak príde na vzťahy. Nehu dokážu opätovať svojmu partnerovi.

You Might Also Like