Život

Po pôrode brucho tejto ženy stále rástlo … Keď ju lekári konečne operovali, museli nahrať to, čo našli v jej tele!

Každá žena po pôrode cíti veľkú úľavu – dieťa sa narodí zdravé a matka sa vracia do formy. Bohužiaľ úplne inak to vyzeralo v prípade Julii Seline. Ruska sa po pôrode cítila len horšie … 34-ročná Ruska z Petrohradu porodila svoje druhé dieťa, zdravého syna Dima. Dieťaťu sa našťastie pri ťažkom pôrode nič nestalo, aj keď bol potrebný cisársky rez. Bohužiaľ so zdravím Julie sa začalo diať niečo znepokojujúceho.

Každý deň sa Julia cítila horšie a jej brucho sa miesto zmenšovať … zväčšovalo! V skutočnosti bolo väčšie ako pred pôrodom a pre Juliu to bolo veľmi bolestivé. Išla k doktorovi, ale on jej povedal, že je to obvyklý stav po cisárskom reze.

Niekoľko dní po návšteve u lekára žena mala vysokú horúčku a nemohla kvôli bolestiam sedieť. Prišla na pohotovosť a tam konštatovali prítomnosť obrovského množstva tekutiny v bruchu a … podivný predmet! Okamžite musela na operačný stôl.

Julia v sebe mala dva a pol litra zápalové tekutiny – a to spôsobilo strašný zápal. A to všetko z toho dôvodu, že ju lekári zašili do brucha … lekársky plášť.

Julia vie, že chýbalo málo, aby jej deti zostali bez matky. Snaží sa mať pre lekára pochopenie a hovorí, že chyby sa stávajú, ale aby jej nechali v jej bruchu plášť ?!

Bohužiaľ, raz za nejakú dobu môžeme počuť o osobitných pochybeniach v lekárskej profesii. Tentokrát našťastie nedošlo k tragédii.

zdroj:youtube

You Might Also Like