Život

Po nehode boli svedkami toho, ako ju prešli ďalšie autá … ŠOK!

Desivá nahrávka sa objavila na sociálnych sieťach v Číne. Na videu môžete vidieť ženu, ktorú zrazil taxík a potom ležala viac ako minútu uprostred cesty. Taxikár, ktorý spôsobil nehodu sa ani neobťažoval zastaviť. Ešte desivejšia je reakcia (alebo skôr fakt, že nie je žiadna) okoloidúcich.

Viac ako 20 okoloidúcich sa správalo, ako keby tam žiadna žena nikdy neležala. Bohužiaľ sa nakoniec stalo to najhoršie. Prešlo ju daľšie auto a bola namieste mŕtva.

Celý incident sa stal 21. apríla 2017 na križovatke Jiefang Avenue a ulice Xueyuan v meste Zhumadian v provincii Che-nan v Číne v 19:54. Obeťou bola žena menom Ma. Polícia vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla, že Ma zomrela v dôsledku nehody. Na druhý deň po nehode, polícia zadržala taxikára a vodiča druhého auta. Teraz čakajú na trest.

V internetovej diskusii u videa bolo po uverejnení rušno. Väčšina ľudí písala negatívne komentáre na adresu vodičov a okoloidúcich. V diskusii bola najdôležitejšia otázka „V akej spoločnosti to vôbec žijeme?“. Niektorí používatelia dokonca začali pochybovať o pravosti nahrávky.

Z tohto videa behá mráz po chrbte. Dúfame, že ľudia nezabudnú na empatiu a na fakt, že si musíme pomáhať …

Upozornenie: Video obsahuje drastické zábery!

 

You Might Also Like