Život

Playmate strápnila tučnú ženu vo fitku: Božie mlyny sa potom roztočili priam neuveriteľne!

Dani Mathers je taká hviezdička Ameriky, ktorá chce byť známa. Má peknú tvár, má svoju vlastnú rozhlasovú show a je jedným z králikov Playboya. Ona je bývalá playmate a až donedávna reprezentovala tento svetoznámy časopis. Pred pár dňami sa však zachovala ako skutočná, ako to nazvať, hlupaňa.

Keď odchádzala z fitnesscentra, vyfotila nič netušiacu nahú ženu v sprche. Dáma nemala práve miery 90-60-90, nakoniec, preto chodila do fitnesscentra. Dani Mathers nenapadlo nič iné, než silnejšiu ženu v sprche vyfotiť a dať to na svoj Snapchat.

Myslela si, že to bude neskutočná zábava, ale namiesto toho sa na ňu zvrhla vlna kritiky. Jej fanúšikovia jej dali vedieť, čo si o tom myslia a prestali ju na sociálnych sieťach sledovať. O fotke sa skoro dozvedelo aj vedenie fitnesscentra a tvrdo odsúdilo, že Dani chcela takto zosmiešniť ich zákazníčku. Takže modelka dostala do telocvične okamžitý zákaz vstupu a jej členstvo bolo zrušené. A to nie je všetko.

Keď sa o tom dozvedel jej zamestnávateľ, hneď sa od nej dištancoval. Dani Mathers má zákaz akokoľvek reprezentovať Playboy a podieľať sa na ich akciách. Takže králičí chvostík a ušká musela pekne vrátiť.

Poslednou ranou by bolo, keby sa nahá žena chcela súdiť. Za takéto narušenie súkromia by modelka mohla pokojne dostať 6 mesiacov za mrežami a tučnú pokutu.

 

Nech tomu hovoríme božie mlyny alebo karma, tieto tresty za zlé správanie proste fungujú.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

ZDROJ:LITTLETHINGS.COM

You Might Also Like