Život

Okolie ju kritizovalo, že sa rozhodla mať dieťa, pričom trpí závažným hendikepom. Teraz má radosť zo synčeka!

Toto dievča menom Sheree Psailová je obrovská bojovníčka. Život ju ťažko skúša už od narodenia. Žiadna choroba si nevyberá a toto je prípad aj tejto mladej dievčinky, ktorá trpí závažným ochorením. Ani lekári nedúfali, ako sa jej bude dobre dariť. Snaží sa žiť normálny život ,učí sa, chodí a taktiež sa zamilovala.

Jej láskou sa stal Chris, kterého tiež postihol podobný osud- má genetické ochorenie, ktoré mu poškodilo chrbticu. Sú zohraní, lebo vedia čo jeden aj druhý prežíva. Všetko to začalo v roku 2015, kedy sa vzali. So svadbou prišli aj myšlienky o deťoch . Nikto si nemyslel, že to je dobrý nápad a lekári už vonkoncom. Prvý pokus bol smutný a neúspešný, skončil potratom. Druhé tehotenstvo prebiehalo pokojne, bez nejakých veľkých problémov.

Títo mladí manželia sa po čase mohli tešiť zo svojho syna. Narodil sa ako úplne zdravé dieťatko. Všetci ich odhovárali a posudzovali na základe ich chorôb, šanca, že by dieťa zdedilo ich ochorenia bola vysoká.

Nie sú na to sami. Mladým rodičom z Austrálie pomáha pri výchove malej ratolesti teta, ktorá za nimi chodí 5krát do týždňa. Musí jej pomáhať aj s pestovaním bábätka, trpí totiž chorobou , ktorá sa nazýva svalova astrofia , takže ho nedokáže sama vziať na ruky. Čo znamená, že jej svaly sú nepohyblivé a stuhnuté, preto v nich nemá silu. Doktori tvrdia, že to je úplný zázrak, že dieťa donosila.

Výchova malého chlapca je na pleciach celej rodiny a to doslovne. Mladá mamička sa nevzdala svojho sna a verí, že keď sa chce, všetko sa dá.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like