Zaujímavosti, Život

Nedokázalo mu pomoc 35 lekárov. Až tento šialený nápad matky chlapca zafungoval! Veľmi riskovala, ale stálo to za to!

Pre matku neexistuje nič horšie a bolestivejšie než každodenný pohľad na utrpenie jej dieťaťa. Stephanie Smith sa každý deň musela pozerať na svojho syna, ako plače z dôvodu neznesiteľnej bolesti, keď mu lekári neboli schopní pomôcť. Žena uverila vo svoju intuíciu a … Pozrite sa sami.

Stephanie nie je zlou matkou. Žena chcela pomôcť svojmu trojmesačnému synovi Izaiahovi, ktorý trpel bolesťami. Viete si predstaviť celý svoj život znášať bolesť? Chlapec sa od svojho tretieho mesiaca života stretával s podivným zápalom pokožky. Celú dobu mal bolestivú vyrážku, ktorá sa objavovala pod vplyvom pôsobenia rôznych prostriedkov, ako sú aviváž alebo zvyšky parfumu.

Na jeho pokožke sa vytvorili otvorené rany a sebemenší dotyk mu pôsobil veľkú bolesť. Stephanie rozpráva o tom, ako plakala, keď ho nemohla dotknúť ani objať, pretože mal tak veľké bolesti. Žiadna matka by nechcela vidieť svoje dieťa v tomto stave, pretože by jej to zlomilo srdce.

Chlapcoví rodičia navštívili celkom 35 lekárov. Väčšina tvrdila, že chlapec trpí ekzémom, čo je ochorenie spôsobené alergénom a preto odporučili miestne použitie steroidov.

Bohužiaľ, steroidy pomáhali na krátku dobu, organizmus si na nich vytvoril závislosť a dieťa ich muselo prijímať viac a viac. V zúfalstve matka začala hľadať pomoc na internetových fórach a nakoniec získala presvedčenie, že užívanie steroidov nepomôže. Rozhodla sa veriť svojej intuícii …

Po prvé si všimla, že Isaiah sa upokojuje pri kúpaní. Aby zmiernila jeho bolesť, často ho vkladala do vaničky. Chlapec tak mohol na chvíľu zaspať, bez cítil bolesť.

Skutočným prelomom sa ukázali byť neobvyklé experimenty Stephanie. Po vysadení steroidov, ktoré spôsobili dieťaťu takú závislosť, že neprestával kričať, keď dostal nižšiu dávku, žena stavila na homeopatické masti. A stal sa zázrak! Balzam vytvorený z citrónovej trávy a zinku začal prinášať úľavu! Isaiah začal sám ukazovať na túto masti a túliť sa k baleniu. Očividne mu nápad jeho matky prinášal úľavu. Pokožka sa už tak nečervenala a po mesačnej liečbe bolo možné zahliadnuť normálne, svetlú pokožku.

You Might Also Like