Život

Najkrajší vianočný darček na svete! Muž po 60 rokoch zistil, že jeho najlepší priateľ je jeho brat!

Dvaja muži – Alan Robinson a Walter MacFarlane, ktorí sú najlepšími priateľmi už cez 60 rokov len nedávno zistili, že sú bratia. Poznajú sa ešte z čias, keď chodili do rovnakej základnej školy.

Pán MacFarlane, 74 rokov, nikdy svojho otca nestretol, zatiaľ čo pán Robinson, 72 rokov, bol adoptovaný a nikdy sa nič nedozvedel ohľadom svojich biologických rodičov.  Nakoniec zistili, že majú spoločnú matku.

Dvojica kamarátov si nezávisle od seba urobila DNA test aby čo-to zistili o svojich predkov.  Pán MacFarlane použil špeciálnu stránku s DNA, ktorá priradí dve zhodné k sebe. Nakoniec jeho DNA priradila k identickému X chromozómu k používateľovi, ktorý mal prihlasovacie meno „Robi737“.

Pán Robinson použil rovnakú stránku. A tak zistili skutočnú pravdu.

„Toto je ten najkrajší vianočný darček, aký som si kedy mohol predstaviť. Mal som mladšieho brata, ktorého som stratil keď mal 19 rokov, a nemal som sesternice či bratrancov. Myslel som si, že nikdy nespoznám ani svoju biologickú matku.“

Pán Macfarlane sa narodil v roku 1943 v Honolulu. Jeho matka, Genevieve, ho plánovala dať na adopciu, ale jej rodičia sa rozhodli, že si svojho vnuka adoptujú.

O 15 mesiacov neskôr, sa pán Robinson narodil v rovnakom meste a hneď sa ho matka vzdala a dala ho na adopciu takže nikdy nepoznal svojich rodičov.

Muži sa spoznali na základnej škole a stali sa z nich skvelí najlepší priatelia. Neskôr keď vyrástli a založili si rodiny, poslali deti do rovnakej školy a všetky sviatky trávili dve rodiny spolu.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: mirror.co.uk

You Might Also Like