Život

Na polícii nahlásili únos sestry, ale ich prosbu ignorovali. Vtedy vzali veci do vlastných rúk.

Pátranie na vlastnú päsť nie je akceptovaným právom, ale za týchto okolností to bolo jediné riešenie. Rodina a priatelia zachránili 29-ročná Bethany Arceneauxovou pred nebezpečným mužom, s ktorým kedysi žila.

Bethany s ním má malého syna a hlavne kvôli nemu sa prestala stretávať s jeho otcom, ktorý neváhal použiť násilie. Bohužiaľ pred ním neutiekla.

To on uniesol Bethany. Svedkovia videli, ako ju násilím ťahal do svojho auta. Bohužiaľ, polícia nič neurobila. Bratia a priatelia Bethany sa rozhodli zakročiť – museli hľadať akékoľvek stopy po žene. Našli opustené auto únoscu a začali prehľadávať domy v okolí. V jednom z nich počuli krik a plač … Bratia okamžite bežali dovnútra.

Bethany bola vnútri celá od krvi. Otec jej dieťaťa ju bodol nožom. Keď mu brat ženy nariadil, aby nôž okamžite pustil, násilník nezareagoval. Brat nemal na výber. Nevedel, ako inak sestru zachrániť a agresívneho muža postrelil.

Stav Bethany bol kritický, ale pomaly sa zotavuje. Jej bratia a priatelia konali v sebaobrane, a tak nebudú mať polícia ani súd žiadne námietky.

Škoda, že polícia ignorovala ich prosbu o pomoc …

Hovoríme NIE násiliu páchanému na ženách!

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like