Život

Na facebooku sa hrali na milujúcich rodičov. Realita však bola tragická

Rodičia majú byť tí, ktorí sa starajú o svoje deti a chránia ich pred nebezpečenstvom. Bohužiaľ sa ukazuje, že nie všetci, ktorí boli obdarovaní takým úžasným darom dieťaťa, tak robia…

20-ročná Cheyanne Harrisová a 28-ročný Zachary Koehn sú pár z Iowy (USA). Obaja boli zatknutí za strašne zanedbávanie svojho 4-mesačného syna. To, čo polícia našla v dome zatknutého páru vám prelomí srdce.

V čase vyšetrovania sa objavili desivejšie fakty. Ukázalo sa, že dieťa malo veľkú podváhu a pravdepodobne nebolo umývané a dokonca v hojdačke strávilo viac ako týždeň.

Pitva odhalila desivú pravdu

Keď bol chlapec odvezený do nemocnice, lekári okamžite zistili, že bol veľmi zanedbávaný a vyčerpaný. Pitva potvrdila toto podozrenie zdravotníkmi. Patológovia jednomyseľne rozhodli, že Sterling trpel veľkou podvýživou, pravdepodobne mal nevymenenú plienku a ležal v hojdačke aspoň týždeň. Zomrel v dôsledku série nedbanlivosti zo strany obžalovaných.

Hrali milujúcich rodičiov

Ukázalo sa, že pár má aj jedno staršie dieťa, ktoré s nimi žilo. Na Facebooku obaja Harris a Koehn zdieľali fotografie so svojimi deťmi, opisujúc ich slovami, ktoré mali naznačovať, že sú šťastná a naplnená rodina. Žena v povolaní na Facebooku vpísala “mamička na plný úväzok”.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like