Zaujímavosti

Minister Naď: Slušní ľudia dnes ostanú doma. nepôjdu ničiť majetok a ohrozovať zdravie ľudí!

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).

Celý príspevok si môžete prečítať tu:

„17. NOVEMBER PATRÍ SLUŠNÝM ĽUĎOM

NEPATRÍ VŠAK FAŠISTOM, EXTRÉMISTOM, KOMUNISTOM A UŽ VÔBEC NIE MAFII. A ANI NIKDY PATRIŤ NEBUDE

Vďaka odvahe ľudí, ktorí nastavili 17.11.1989 zrkadlo komunistom, dnes žijeme v slobodnej a demokratickej krajine. V krajine, kde nie je problém kritizovať vládu, mať slobodné médiá, prejaviť slobodne svoj názor, rozhodnúť sa podľa svojich vlastných hodnôt, cestovať kam chceme a kedy chceme či voliť toho, koho chceme. Som nesmierne vďačný generácii mojich rodičov, ktorí sa postavili zlu a nespravodlivosti a umožnili nám žiť v slobodnej krajine.

Sloboda je ale aj o zodpovednosti, o tom, že je potrebné konať v rámci zakonov, a tak ako očakávame svoje práva, tak musíme rešpektovať aj práva iných.

Zneužívanie hodnôt slobody a demokracie na šírenie extrémizmu, na ohrozovanie majetku či dokonca zdravia občanov, alebo na násilnú snahu o zmenu režimu, to nie je demokracia a sloboda. To je porušovanie ústavy a zákonov. Špeciálne v období, keď je nielen Slovenská republika, ale v podstate takmer celý svet zasiahnutý pandémiou, ktorá zabíja milióny ľudí a vyžaduje si zásadné opatrenia. Áno, opatrenia, ktoré nás obmedzujú, ktoré by sme všetci chceli zrušiť, ale situácia to ešte neumožňuje a potrebujeme všetci ešte chvíľu vydržať. Žiaľ. Ide ale o zdravie všetkých nás a našich blízkych.

Je naozaj smutnou realitou, že práve kvôli tomu, že spravodlivosť po rokoch konečne prichádza aj na tých, ktorí tu roky rozkrádali majetok nás všetkých alebo na tých, ktorí tu šíria nacistické či komunistické bludy, sa tieto choré elementy spoločnosti pospájali, aby sa pokúsili zhodiť vládu, ktorá vzišla zo slobodnej vôle občanov a v demokratickej volebnej súťaži.

Robia to, lebo sa veľmi boja. Vedia, čo všetko napáchali a čo im za to hrozí. Preto ich jedinou záchranou by bola opäť vláda mafie, akú sme tu zažívali v minulosti. Vláda, kde sa kumpáni a extrémisti navzájom kryjú a chránia. Zoznam obvinených a zadržaných ľudí sa ale výrazne rozširuje a kumpáni mafiánov a extrémistov hovoria a hovoria a hovoria. A mafiáni a extrémisti vedia, že sa spravodlivosť blíži. Veľmi rýchlo sa blíži… A preto sú ochotní sa všetci pospájať, aby sa zachránili. Nepodarí sa im to však.

SLUŠNÍ ĽUDIA DNES OSTANÚ DOMA. NEPÔJDU NIČIŤ MAJETOK A OHROZOVAŤ ZDRAVIE ĽUDÍ. NEPÔJDU PORUŠOVAŤ ZÁKON. NENECHAJÚ SA ZNEUŽÍVAŤ TÝMI, KTORÍ SA BOJA SPRAVODLIVOSTI.

SLUŠNÍ ĽUDIA SI SLUŠNE, NIE PORUŠOVANÍM ZÁKONOV, PRIPOMENÚ HRDINSTVO ĽUDÍ NOVEMBRA 1989.“ napísal Naď na facebooku.

 

 

zdroj: Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO

You Might Also Like