Zaujímavosti

Matka zachytila na kameru 4 deti, ktoré si navzájom vyznávajú lásku – je to to najroztomilejšie video čo ste kedy videli!

Väčšina z nás si asi nevie predstaviť, aké to je zistiť, že čakáte štvorčatá. Celú dobu tehotenstva sa strachuje, či ich v poriadku donosíte, a v kútiku duše sa iste obávate aj samotného pôrodu, ktorý môže byť rizikový ako pre deti, tak aj pre vás.

Štvorčatá prišli na svet

V podobnej situácii sa ocitol kanadský manželský pár Tim a Bethany Webb z mesta Alberta, ktorý s napätím očakával príchod svojich štyroch potomkov na svet. Všetko šlo našťastie prekvapivo hladko a v máji 2016 sa rodičom narodili štyri krásne a zdravé dievčatká, ktoré dostali mená:

Mikaela
Abigail
Grace, a
Emily.

Je to zvláštny pocit, keď ste tak dlho sami a zrazu, ako mávnutím čarovného prútika, máte doma tak početnú rodinu, ktorá má pred sebou celý život k budovaniu vzájomných vzťahov a úzkych väzieb.

Súrodenci a ich vzájomné vzťahy

Pokiaľ ide o vzťahy medzi súrodencami, zvyčajne to býva tak, že sa síce pomerne často hádajú a sporia aj o sebemenšie maličkosti a radi súťažia aj o pozornosť rodičov a ďalších blízkych príbuzných, ale napriek tomu je poznať, že sa majú radi a nedajú na seba dopustiť. Predsa len, keď s niekým vyrastáte, máte k nemu blízko a poznáte ho takmer ako seba samého.

V neskoršom veku si väčšina z nás uvedomí, že brat alebo sestra sú ako tí najdôvernejší kamaráti, ktorí sú vždy na našej strane, aj keď máme pocit, že stojíme sami proti celému svetu.

Videonahrávka ako rodinný podklad

Tim a Bethany o svoje dievčatká s láskou starali a pozorovali, ako sa k sebe navzájom správajú. Raz, to im bol asi rok, je Bethany nakrúcala pri hre a náhodou zachytila ​​niečo, čo ju veľmi dojalo a čo spôsobilo, že túto nahrávku bude opatrovať do konca života. Dcérky zdvíhali ručičky, vydávali radostné zvuky a navzájom sa objímali a pocapávali sa po chrbte. Niekoľkokrát sa vystriedali a bolo vidieť, že majú zo spoločnosti sestričiek naozaj veľkú radosť a že sa majú veľmi rady. Všeličo to napovedá aj o výchove a rodinnom prostredí, pretože je zrejmé, že láskyplné objatie je bežnou súčasťou ich života a že aj ich rodičia majú pekný vzťah a je pre nich prirodzené prejavovať si náklonnosť.

Je veľká šanca, že z takto spontánnych a šťastných detí vyrastú láskaví a emocionálne vyrovnaní dospelí, ktorí si medzi sebou zachovajú svoj výnimočný vzťah, a ešte ho utuží.

You Might Also Like