Život

Matka týrala svoju maloletú dcérku. Historku, ktorú si vymyslela pred súdom vám vyrazí dych!

U Lorien Normanovej, 26 ročnej mamičky pochádzajúcej z Austrálie musela v októbri zasahovať polícia. Z úst ženy sa chrlila hrozba, že vyhodí svoje dieťa – iba 8 mesačnú dcérku z balkóna. Okamžite na miesto prišla polícia, ale to čo uvidela ich nemilo prekvapilo. Tvár dievčatka bola plná modrín.

Privolaní policajti matku aj s dieťaťom odviezli do nemocnice.Matka sa nechcela priznať, že sama spôsobila modriny malému dievčatku. Vymyslela si historku, že sa dievčatko hralo na detskom ihrisku s ďalšími deťmi a tie mu spôsobili modriny.

Lekári však túto historku rázom vyvrátili. Dieťatko poriadne vyšetrili a zistili, že naozaj bolo týrané. Po tomto odhalení sa nakoniec matka priznala, úrady nezahálali a skončila pred súdom. Za týranie dievčatka matke hrozilo minimálne 10 mesiacov a najviac 13 rokov vo vezení.

Ako by si všetci mysleli, že po tomto incidente matku posadia za mreže, tak práve naopak. Súd uznal, že zranenia neboli trvalé , preto dostala len kauciu 500 dolárov s 2 ročným dozorom odbornika, kterého pridelil súd.

Otec dievčatka bol z rozhodnutia nešťastný a nevedel, čo viac má k tomu povedať. Nevie si vysvelitť konanie matky dieťaťa. Z ver diktu bol úplne zaskočený a pýta sa ,kde je spravodlivoť pre jeho dieťa.

Aj takéto prípady slúžia ako odstrašujúci príklad. Preto ho zdielajte ďalej a nedovolte, aby sa takéto situácie znovu mohli stať!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: dailymail.co.uk / facebook.com

You Might Also Like