Život

Matka porodila tri zdravé dcéry, o tridsať rokov neskôr lekári objavili prekvapivú pravdu …

Príbeh troch sestier z Austrálie je neskutočný. Katie Cassie a Kristal nemali ľahké detstvo. Keď boli ešte deti, ich matka ochorela rakovinou vaječníkov. Otec dievčaťa to zrejme nebol schopný uniesť a opustil svoju rodinu … Ale jeho žena urobila všetko, čo mohla, aby dievčatá mohli viesť normálny život. Darilo sa jej to viac ako 20 rokov …

Dievčatá sa museli vysporiadať s vážnou chorobou ich matky, odchodom svojho otca, stratou svojho domova. Našťastie sa ich matka uzdravila!

Žena robila všetko, čo mohla, aby jej deťom nič nechýbalo. Sestry sa zhodujú, že práve vďaka nej sa stali radostnými, optimistickými ženami. A v ich situácii to nie je jednoduché …

Katie, Kristal a Cassie boli ako deti nerozlučné …

A v dospelosti sa to takmer nezmenilo, aj keď každá založila vlastnú rodinu. Ich šťastie prerušila správa o chorobe Katie, ktoré diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Bolo jej 30 rokov.

Tri roky boja s rakovinou začali prinášať výsledky, keď na to prišla nová rana, a v skutočnosti dokonca dve – sestry Katie sú tiež ochoreli. Obe majú rakovinu prsníka. Nádor našli u Kristal pol roka po tom, čo ochorela Cassie.

Vyzerá to tak, akoby boj s touto choroby v tejto rodine nikdy nemal skončiť. O príbehu sestier sa dozvedela TV a … rozhodla sa pre nich niečo urobiť!

Vďaka jednému z austrálskych programu, ktorý ukazuje rôzne životné príbehy, sestry a ich matka sa vydali na jedinečnú cestu! Strávili päť dní v New Yorku, Hongkongu a Taliansku.

Vďaka tomuto nádhernému prekvapeniu sa mohli odtrhnúť od každodennej reality, oddýchnuť si a načerpať pozitívnu energiu.

Držíme palce, aby všetky tri vyhrali boj so svojimi chorobami!

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like